Onks täällä semmosia naisia, jotka imettää kaikkee mikä liikkuu? Mä haluaisin nähdä? 😊😁
Imettää kaikkee mikä liikkuu?
14
134
Vastaukset
- anonyymi_bOP
Siis nainen, joka imettää itseään ja liikkuu?
- anonyymi_dET
Jou86 kirjoitti:
Eiku, kaikkee mikä liikkuu
Siis nainen liikku ja antaa muiden liikkujien samalla imeä?
anonyymi_dET kirjoitti:
Siis nainen liikku ja antaa muiden liikkujien samalla imeä?
Eiku se imettää kaikkee mikä liikkuu! 😡
- Onko
Onko?
- Onko
???
- mitäimee
Onko joku ymmärtänyt mitä tämä aloittaja hakee?
- Tissi86
😁😁😁
- Niinmikäoli
Naista joka imettää kaikkea mikä liikkuu? Imetän mun lasta ja saa mieskin imeä, mutta en mä mun kissoja imetä vaikka ovatkin sut liikkuvaa sorttia.
- Anonyymi
Aloitajalla on liian hoono soome jotta alkuasukkaat sitä ymmärtäisi. Kantsis miettiä mitä kirjoittaminen tarkoittaa. Arvatenkin tarkoitus oli päinvastainen mutta nyt se oli huvittavaa. Toisaalta sellaiset naiset ovat jostain pöpilästä vapaalla.
- Anonyymi
Aloittajan suomenkielentaito on erittäin hyvää. Sinulla sen sijaan taitaa olla enemmänkin vaikeuksia kun et edes tiedä mitä tarkoittaa kirjoittaminen.
Toisinsanoen, olet idiootti.
Mä halusin imee tissejä, niin et nainen siis imettäis mua (mut ilman maitoa). Ois hemmetin kiihottavaa.
- Anonyymi
Tissien imeminen on todella kiihottavaa. Kun otan naiseni nännin suuhun, se saa aikaan sen että hän haluaa heti kulliani pillureikäänsä. Yleensä ensin annan pusun tai pari pimpalle, joskus sitä ei malta lopettaa ja hän saa ensiorkkunsa suuhuni.
Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Asiakkaalle ei myyty energiajuomaa - tuomio tuli syrjinnästä
Vaikka oli ilmeisesti täysi-ikäinen. Tosin ei lapsiakaan saisi syrjiä, koska oppivat helposti itsekin syrjimään, jos koh824464Jos venäjällä olisi kansan valitsema presidentti, olisiko Ukrainan sotaa?
Ei varmasti olisi. Sehän on tiedossa, että raskaalla vaalivilpillä putin jatkaa pressana.2053595Pakkoruotsista luopumalla kymmenien miljoonien säästöt
Pakkoruotsin opiskelun kustannuksista ei ole juurikaan tehty kustannusselvityksiä, mutta joidenkin arvioiden mukaan siit1373415Miten Yxäri iskettiin?
Voisin tässä unta odotellessani kertoa, miten mieheni lähestyi minua. Tunsimme entuudestaan. Hän kyseli minulta aina j2292703"Kostokakka!" Farmi Suomen pehtoori avaa sanaisen arkkunsa Frederikin haisevasta jäynästä
Voi hyvänen aika Reetun touhuja! Pehtoori Terho Häkkinen sai ennen näkemätöntä höykytystä heti Farmi Suomi -realityn alk212331Ylen juontaja möläytti suorassa radio-ohjelmassa
Ylen Radio Suomen juontaja Samuli Aaltonen käytti törkeää kieltä maanantaiaamupäivän Koko Suomen radio -ohjelman lähetyk432318Vasemmiston feministinaiset puolustavat islamia
mikä on täysin järjenvastaista, mutta eihän femakoilla paljon järkeä olekkaan, leijuvat siellä omassa kuplassaan. Myös782170- 482083
Katsoitko Petolliset, mitä mieltä?
Vanajanlinnan käytävät ja salongit täyttyvät jälleen kuiskailuista, salaisuuksista ja petoksista. Petollisten uudella112076Onko Janne Naakka tuttu kasvo ja mitä mieltä olet Farmi-kokoonpanosta?
Somevaikuttaja Janne Naakka on tubettaja ja bloggaaja sekä yksi uuden Farmi Suomi -kauden kisaajista. Naakka tuottaa mm.01973