Onks täällä semmosia naisia, jotka imettää kaikkee mikä liikkuu? Mä haluaisin nähdä? 😊😁
Imettää kaikkee mikä liikkuu?
14
109
Vastaukset
- anonyymi_bOP
Siis nainen, joka imettää itseään ja liikkuu?
- anonyymi_dET
Jou86 kirjoitti:
Eiku, kaikkee mikä liikkuu
Siis nainen liikku ja antaa muiden liikkujien samalla imeä?
anonyymi_dET kirjoitti:
Siis nainen liikku ja antaa muiden liikkujien samalla imeä?
Eiku se imettää kaikkee mikä liikkuu! 😡
- Onko
Onko?
- Onko
???
- mitäimee
Onko joku ymmärtänyt mitä tämä aloittaja hakee?
- Tissi86
😁😁😁
- Niinmikäoli
Naista joka imettää kaikkea mikä liikkuu? Imetän mun lasta ja saa mieskin imeä, mutta en mä mun kissoja imetä vaikka ovatkin sut liikkuvaa sorttia.
- Anonyymi
Aloitajalla on liian hoono soome jotta alkuasukkaat sitä ymmärtäisi. Kantsis miettiä mitä kirjoittaminen tarkoittaa. Arvatenkin tarkoitus oli päinvastainen mutta nyt se oli huvittavaa. Toisaalta sellaiset naiset ovat jostain pöpilästä vapaalla.
- Anonyymi
Aloittajan suomenkielentaito on erittäin hyvää. Sinulla sen sijaan taitaa olla enemmänkin vaikeuksia kun et edes tiedä mitä tarkoittaa kirjoittaminen.
Toisinsanoen, olet idiootti.
Mä halusin imee tissejä, niin et nainen siis imettäis mua (mut ilman maitoa). Ois hemmetin kiihottavaa.
- Anonyymi
Tissien imeminen on todella kiihottavaa. Kun otan naiseni nännin suuhun, se saa aikaan sen että hän haluaa heti kulliani pillureikäänsä. Yleensä ensin annan pusun tai pari pimpalle, joskus sitä ei malta lopettaa ja hän saa ensiorkkunsa suuhuni.
Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176329Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3806142Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695970Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443962Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452365Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42345Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1191403- 121241
- 1861085
- 59887