infraskulttuurin tuho oikeaan aikaan on loppu
kapitalismi kaupukilaisille.. ei pelaa mikään,,!
kyllä on orpo olo kun ei kaupasta saa bensaa eikä ruokaa..!
ja lämmitys sähkön varassa... ?
infraskulttuurin mailman loppu!
2
169
Vastaukset
- aurinko.määrää.ajan
ihmiskunta täysin luonnon voimien armoilla... loppuejen lopuksi...!
jos sähkö verkko kaatuu??
niin se on se loppu... nyky kultuurille..! Lueskelin kirjastossa Tieteen Kuvalehden uusinta numeroa. Siinä kerrotaan joka vuosi 500000 lapsen sokeutuvan A-vitamiinin puutoksen takia. Puoli miljoonaa sokeutumista joka vuosi. En oikein ymmärrä jos meno jatkuu vielä Jumalan Valtakunnan 2028 jKr tulemuksen jälkeen länsimaissa ja teollistuneissa maissa ennallaan? Tulee uusi maailmanjärjestys NWO, joka vie tehtaat kaikki kolmanteen maailmaan ja työpaikat loppuvat.
Miten ihmeessä tilanne voi olla niin huono maailman lapsilla? Danielin kirjan seitsemännen luvun mukaan NELJÄS PETO, joka söi koko maailman joutuu tulikivijärveen. Ollaan yhä riistokapitalisteja sekä vähät välitetään tuollaisten murhatöiden vaikutuksesta tulevaisuuteen. Ei ole järevää katsella 500000 lapsen sokeutumista joka vuosi, jos se on vältettävissä.
Tiede tekee paljon työtä geenimanipulaation avulla saadakseen kasveja, joissa on A vitamiinin esiastetta eli beetakaroteenia. Ns. keltaista riisiä. Mutta jos menee vielä kymmenen vuotta niin se merkitsee VIITTÄ Miljoonaa sokeaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po783990Niin voimakkaat tunteet
Että ajattelin hänen olevan se elämän rakkaus. Silmien edessä vikitteli toista ja hyvästelemättä hylkäs niin tyhjyys jäi182746Nainen, sinä viisas ja ymmärtäväinen
sekä hyvällä huumorintajulla varustettu. Kun kaikki muut ovat kaikonneet, vain sinä olet jäljellä. Ellet kestä kirjoituk242654Puhe on halpaa
Katso mitä hän tekee.Teot kertoo enemmän kuin tuhat sanaa.Uskokaa punaisia lippuja.Hyvää yötä.441866- 251666
- 1241440
- 1401420
Nainen, se on vain karu totuus, että
sinut on luotu synnyttämään ja mies siittämään. Niin on luomakunnassa säädetty ja niin se on. Sinut luotiin heikoksi ja2811365Miksi miehet hermostuvat tyhjästä?
Olen tässä viimeisen vuoden sisään pudottanut melko reilusti painoa mikä on sitten saanut useammankin lähipiirin aiemmin971348Joko aiheuttamani pettymys
on lieventynyt? Toivottavasti. Uskallan heittää lentosuukon näin etäältä ja nimettömänä 😘.901319