Rasistisesti käyttäytyneet irakilaiset ja afrikkalaiset lehtitietojen mukaan syyllisiä.
Suomalaisten lasten viharaiskaukset ovat lisääntyneet järkyttävästi, miksi Presidentti hyssyttelee asiaa ja Halonen hymistelee nauraen??
Lastenraiskaukset lisääntyneet räjähdysmäisesti!
7
<50
Vastaukset
- hähähähähähähääääää
Muistatteko kun Sauli Niinistö lähetti polkupyörän somalipojalle joka myöhästyi bussista ja joutui odottamaan seuraavaa 7 min. ?
Päätöstä helpotti se että fillari ostettiin kansan varoilla.Niin, seuraava pressamme onkin sitten kokoomuslainen, keskustalainen, demari tai vihreiden edustaja. Perseiden edustaja (kaikki alaliikkeet/rinnakkaisliikkeet huomioiden) ei tule koskaan seuraavan 50 vuoden aikana olemaan Tasavallan Presidentti!
- NiinSitäPitää
Tasavaltamme presidentti Sauli Niinistö on luvannut lähettää polkupyörät myös raiskatuille lapsille.
Se on hieno teko. - kauheitarasisteja
irakilaiset rasistit pahimmasta päästä, shia ja sunnit tappavat toisiaan , ja suomalaisetkin ovat saaneet osansa, näiden irakilaisten kauheasta rasismista, ovat saaneet sentään päänsä pitää,, vielä.
- mites_on
Kuuluuko islam muka sivistysvaltioihin?
- näin.se.vain.on
On aivan sinisilmäisiä ajatella, että iso määrä nuoria miehiä voidaan tuoda vieraasta kulttuurista ja istuttaa heihin länsimaisia arvoja. Tämä kestää erittäin pitkään ja toisille länsimaiset arvot eivät istu koskaan.
- Joen_Susi
Polkupyörällä lapsilla on edes jonkinlainen mahdollisuus päästä karkuun raiskaavia muslimimiehiä. toivottavasti Sauli lahjoittaisi kaikille Suomen lapsille polkupyörät, sillä niitä tarvitaan yhä useammin. Uuninluukkujen kolinalle on muuten toisinaan ihan hyvät syyt.
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1511873
Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu131776Joensuun (kaupungin) kiusaamisongelma
Syrjitään, savustetaan ulos ja kiusataan. Pieneen piiriin ei kaikki mahdu. Tehdään elämästä mahdotonta, jolloin ainoa va381587Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu1961208- 941205
- 851168
Evoluutioteoria on varmuudella väärin - monet tutkijat irtisaunoutuvat siitä
Tutkimuksissa on löytynyt paljon näyttöä siitä, ettei evoluutioteoria ole totta. Monet tutkijat kuitenkin vielä kannatta3541012- 62879
- 49831
- 50826