Persu aikoo vetää puoluetovereitaan turpaan

10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Hyvä, toivottavasti lasauttaa vielä Demokraatin toimimittelijaakin.

Äänestä
  • Omiaanhan tuo aikoo hakata.

    Äänestä

Sehän olisi hyvä kun tappelevat vaan keskenään ja mätkivät toisiaan turpaan. Saa muut olla rauhassa.

Äänestä

Hui kauheaa mikä sandaali kyllä nyt menee källypit uusiksi.

Äänestä

Persujen mielestä väkivalta ratkaisu kaikkeenn. Persujen neljä aatetta: viha, valehtelu, väkivalta ja varastaminen.

Äänestä
  • Miksi sinä viha- ja valhekulttuurin puhdasverinen edustaja yrität uskotella persujen olevan sellaisia? Antipersuperseily on kuolleena syntynyt aate, mutta jostain kumman syystä se on teille pakko-oireisen tärkeää. Olet nolo.

    Äänestä

  • annamunkaikkikestää kirjoitti:

    Miksi sinä viha- ja valhekulttuurin puhdasverinen edustaja yrität uskotella persujen olevan sellaisia? Antipersuperseily on kuolleena syntynyt aate, mutta jostain kumman syystä se on teille pakko-oireisen tärkeää. Olet nolo.

    Faktahan tuo on. Persut kerää pikkurikollisia ja muita hörhöjä riveihinsä. Eivät muille kelpaa.

    1Äänestä

Koponen ei ole persu. Puhutaanpas nyt asioista niiden oikeilla nimillä. Tuhoat vain muutenkin jo kuolleena syntyneen antipersuperseilyn olemattoman maineen.

Äänestä

Miksi alkaa persujen eduskuntaehdokkaaksi jollei ole persu?

Äänestä

Odotetaan nyt ensin Halla-ahon kommenttia turpaanvetoasiasta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


näinneuvoisin kirjoitti:

https://demokraatti.fi/brother-christmas-perussuomalaisten-ehdokkaaksi-piirihallituksen-varapj-kun-saan-selville-kuka-vuotaa-tallaista-paskaa-ulos-annan-turpaan/

Saarikangas, lähde hyvän sään aikana litomaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu