neitsyyn poistaminen...

Hei!
pitkään ollu haaveena päästä viemään jonku tytön/naisen neitsyys.
Olen 37v 180/77 urheilullinen ja hyväkroppainen, komea sinkkumies. Asun Helsingissa ja voidaan tavata aluksi esim jossain kahvilassa tms ja sitten luonani mikäli niin halutaan..tai mennä hotelliin tms. Oon terve molemmista päistä mut kumea tieteki käytettäisiin. Oon fiksu, huumorintajuinen ja tuun toimeen kaikenlaisten ihmisten kanssa, helppo lähestyä ja varmasti jäisi kokemuksesta erittäin mielyttävä muisto.
voit olla kauempaaki, autolla ja junalla tms pääsee tänne tai voin tulla paikkakunnallesi.
Kirjoittele niin tutustutaan!
[email protected]

2

143

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • imbossiple

      Mitähän 40v ikää lähenevä mies tästä saa!

      Joskus 30v iässä juttelin erään naisen kanssa joka oli minua jotakuin 10v nuorempi. Kävi sitten ilmi, että tämä nainen oli neitys, ja kovasti olisi halunut siitä eroon. Ei se vielä mitää, että 20v ikänen on neitsyt ja on kiima, mutta kun sen ihmisen kanssa jutteli vähän aikaa, niin selvisi mikä hän oikeasti oli.

      Ketjun alkajalle. Jos vajaa 40v ikänen mies alkaa haikaamaan aikuista neitsyttä, niin voi kyllä olla kovan työn takana. Jos löydät esim. 30v ikäisen neitsyen, niin voit törmätä psykopaattiin. Sama se on meillä miehilläkin, jos kokemukset on vähissä tai ollenkaan, niin vika on korvien välissä.

      liki 40v ikäsen miehen on turha haikailla alle 20v neitsyiden perään. Se on myös moraali ja oikeusjuridinenkin asia. Älä ala pedofililiksi. Mä en edes yksinolevana miehenä runkkaa sille ajatukselle, että 20v nuorempi nainen olisi kiva. Runkkaan ihmiselle johon ikäero on järjevä. Nyt vajaa 10v vanhempi ja toisaalta reilu 10v vuorempi entinen kaveri saa lentää kivasti.

      Ja mitä tulee neitsyyksiin, niin olen tässä muutaman kerran saanut olla kuuntelijana kun aikuinen yli 40 v nainen itse kertoo, että ei ole ollut neitstyt enää kolmeenkymmeneen vuoteen. Neitsyys on mennyt jo yläluokan alimmalla luokalla. Eli se siitä! Ja näitä ei ole yksi, vaan niitä on monta.

    • Obadja

      Sukupuolisuhteet kuuluvat miehen ja naisen väliseen avioliittoon.
      Etsi siis ensin itsellesi nainen, jonka kanssa haluat solmia elinikäisen avioliiton. Ja vasta sen jälkeen kun teidät on vihitty avioliittoon ja haluatte yhteistä lasta, voitte alkaa suunnitella neitsyyden/poikuuden poistamista. Se on ainoa oikea ja terve tapa toimia. Jumalan sana sanoo:

      "Haureuden syntien välttämiseksi olkoon kullakin miehellä oma vaimonsa ja kullakin naisella aviomiehensä" (1.Kor.7:2)

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      405
      1716
    2. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      145
      1121
    3. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      87
      1065
    4. Mitähän ajattelet

      Nykyään minusta tai meistä tai tapahtuneista?
      Ikävä
      67
      1063
    5. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      101
      994
    6. Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä

      Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku
      Sinkut
      142
      812
    7. Hankkikaa elämä

      Tiedetään että hän on mielenkiintoinen mutta rajansa kaikella.
      Ikävä
      94
      731
    8. Sinun silmiisi kun

      Katson niin ymmärrän sen. 👁️👁️👀
      Ikävä
      45
      691
    9. Voisitko mies auttaa..

      Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.
      Ikävä
      50
      669
    10. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      57
      644
    Aihe