Kun Allah saapuu kaupunkiin,

Hän ensin soluttautuu vihreisiin, sitten heti demariin ja muihin sinisilmäisiin.
Ne tunkee päänsä turbaaniin, näin yhtäpäätä rukoillaan ja perseet osoittavat mummolaan.
Kokoomus heti hiffaa sen, ja pistää silmään kusien. Ne siirtää mummot Esperiin
Ja rahat kauas veroparatiisiin!

3

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tosipersu

      Persuissa taitaa olla muslimeita eniten tällä hetkellä. Muslimi onhyvä muslimi kun on persu.

      • MitäSoperrat

        Mehän ollaan natseja ja apukoululaisia, ei kai nyt meidän porukoissa voi olla kuin arjalaisia :D

        Mutta itse asiassa, te muut saatte katsoa peiliin sen suvaitsemattomuutenne suhteen, suurin osa Persujen vastustajista on idiootteja aivopesun tuotteita.

        Suvaitsevaisuus päättyy aina kovaääniseen kirkumiseen kun Persu esittää mielipiteen, keskustele nyt sitten rakentavasti tuollaisten kapeakatseisten tyhjäpäiden kanssa.


      • stop_islam

        Juuri noin! Kyllä ihmetyttää, mikä riivaa osaa kansasta, kun toivottavat tervetulleiksi islamin ja kehitysmaamuslimit Suomeen. Ovatko oikeasti jotenkin itsetuhoisia, vai mikä viiraa? Ihan pienelläkin ajattelukyvyllä tajuaa, ettei tästä yhtään mitään positiivista seurausta tule.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      247
      45349
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      11233
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      207
      10873
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9711
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8528
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6511
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3210
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      28
      2222
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      37
      1619
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1510
    Aihe