Tuon kuvan nähtyään ymmärtää miksi femakoilla on peniskateus, toisilla suurempi toisilla pienempi, kaikilla jonkinlainen.
https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2019/feb/09/me-and-my-vulva-100-women-reveal-all-photographs?CMP=Share_iOSApp_Other
https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2019/feb/09/me-and-my-vulva-100-women-reveal-all-photographs?CMP=Share_iOSApp_Other
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ja kaiken lisäksi naisilla on penis. Klitoris on muuten naiset mikropenis ihan lääketieteessäkin ihan. Teillä vaan niin hemmetin pieni jotta sillä ei tee mitään.
Pillukeskeistä porukkaa, tärkeimpänä tietysti oma pillu.
Sitä puleerataan ja vaalitaan päivät pitkät
onko feministeillä tosiaan peeniskateus??
Oon myös katsonut kuvat, noiden pillujen sekä kullienkin sen 100 peenistä, on ne ihmisillä, kaikilla erilaiset ja näköiset. eikä täydellistä ole olemassakaan, hyvä että itse on tyytyväinen siihen millainen kokopaketti on! =)
kun en oo oikeen famakko, sovinistikaan, enkä vassari tosin vajakki myönnän toisinaan olevani! hah!