Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miten reagoitte kun mies haluaa kimppaa

Miten olette reagoineet kun mies haluaa kimppaa? Kuulemma mies tai nainen olis ok kimpassa, mutta naista kolmanneksi mieluiten. Haluaako mies tyylii pettää mua?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei mies pettää halua vaan hän haluaa kimppaseksiä. Joko niin, että sinua on saman aikaan hoitamassa toinen mies tai sitten niin, että teitä on kaksi naista ja hän hoitaa molempia. Yleensä myös naiset hoitavat toisiaan tuossa kuviossa. Lähes kaikkien miesten mielestä kaksi naista keskenään sekstailemassa on äärimmäisen kiihottavaa.
Mitä mieltä itse olet ajatuksesta?

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Tittsuu95 kirjoitti:

Miten olette reagoineet kun mies haluaa kimppaa? Kuulemma mies tai nainen olis ok kimpassa, mutta naista kolmanneksi mieluiten. Haluaako mies tyylii pettää mua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu