Kommarien vas.liitto on pudonnut kyydistä

ei vedä "bättre folk" Andersson, persut on kaukana edellä.
6<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Liin latte on jäähtynyt...

Äänestä

Li Andersson on ”bättre folk”, ansaitsee 76 000 vuodessa.

Halla-Aho on tavis, ansaitsee 102 000 vuodessa.

Halla-Aholla on ihan tavis harrastuksetkin. Tutkii muinaista kirkkoslaavin kieltä yms.

Äänestä

Eiköhän äänestäjät ole saaneet tarpeeksi näistä maailman parantajista, nyt puhaltavat kansallismieliset tuulet koko Euroopassa, tämä näkyy persujen kannatuksen nousuna, meidän on lopulta ajateltava omaa kansaamme eikä ajatella kaikenmaailman hotteentotteja jotka nauravat tälläisille typeryksille kuten Li Andersson ja Paavo Arhinmäki.

Äänestä

Vasurit ei ole duunarien puolue.

Äänestä

Palstan kommari häirikköä veetuttaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


aika.nannaa kirjoitti:

ei vedä "bättre folk" Andersson, persut on kaukana edellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu