Kysyvä

Onko 60 vuotias mies liian vanha sänkyhommiin. Miun mielestä ei ole. Jos keran ne hommat maistuu niin mikä ettei. Kertokaa muut omasta mielipiteestä.
3191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos sulla on kunnon vasara ja nauloja, niin tuu korjaa mun punkka! Meni hajalle viime yön skaboissa!!!!

Äänestä

Kuules,mitä vanhempi pukki,sitä kovempi sarvi;o))

Äänestä

Mun tuttuni 36v tapas 59v
Ja niillä ainakin meni hyvin niin kauvan kuin sitä kesti.Nainen 36v kehui miestään niin upeeksi sänky kaveriksi että,kuuntelin kateellisena. Ei kuulemma nuoremmista ole mihinkään.Näin veisteli kaverini.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sänky kirjoitti:

Onko 60 vuotias mies liian vanha sänkyhommiin. Miun mielestä ei ole. Jos keran ne hommat maistuu niin mikä ettei. Kertokaa muut omasta mielipiteestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu