Vihreillä. Mitä annettavaa tuollakin tyhjäpäällä on eduskunnassa. Älkää menkö halpaan äänestämällä noita juorulehtien julkkiksia. Helppoa leipäpuuta vain hakee kun ei oikein mikään muu onnistu.
Souri ehdokkasna
Maantierosvo
5<50
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Vastikään mainosti olevansa kolmannen sukupuolen edustaja tms. joten ilmeisesti haluaa vaikuttaa koulujen sukupuolettomuuskasvatukseen.
Nimim. Tärkein ongelma
tuulipukukansan sateenkaari porukoista riittänee liikaakin äänestäjiä
noille jotka ei tiedä ovatko mies nainen lintu vai kana vai lehmä vai mikä
mielisairaille vihreän oksan hakijoille
Joo. Ei ole ikuna tehnyt mitään plussaa yhteiskuntamme hyväksi. Pelkkä taivaanrannan kangasmaalari päihderiippuvuuksineen, josta lienee jo (ehkä) voiton puolella juuri nyt. Ei koskaan tehnyt rehellistä työtä. Ratsastaa yhä playboy lehdestä syntyneellä maineellaan.
Kertoi, että "vasta kasvissyöjäksi ryhdyttyään hän tajusi olevansa oikeasti oikeutettu elämään täällä"...mahtoiko tämä olla epäsuora vinkki lihansyöjille...?
Muistan lukeneeni, että hänellä on vihreät silmät.