Äänestä Perussuomalaisia kaikki muuttuu

Niin muuttuu mutta parempaanko?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Luonnollisesti muuttuu parempaan.
Vasurithan itkevät katkerana joka tapauksessa.

Äänestä

Persujen poliittinen historia kertoo kaiken tarvittavan:)))

1Äänestä

Entä vaseliiniliitto ja vihreät...!

Muuttuisi siinäkin... kaikki...

Äänestä

Äänestämällä Perussuomalaisia kaikki muuttuu, aivan kuin kalja loppuu kesken hyvän ryyppyputken viikonloppuna ja kaupat aukeavat vasta puoliltapäivin seuraavana päivänä. Eli näillä alkoholisteilla on hetken kivaa ja sitten vituttaa niin että viimeisen kaljan juonut ryyppykaveri tapetaan.

1Äänestä
  • Nuoko terroristit omillaan toimeen tulleet, 30 000 odottaa palautusta kun on piikki auki monta vuotta täällä mellastaa.
    https://yle.fi/uutiset/3-10661553

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Seliseli kirjoitti:

Niin muuttuu mutta parempaanko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu