Lapsia koulutetaan tappelemaan
Uusivuori
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Paha ihminen tekee tuollaisia poimintoja toisten videoista, ja sinä liimanhaistelija yrität siitä tehdä totuuden. Et sinä tuolla mitään saa aikaan.
Kyllä se paha ihminen taitaa esiintyä itse videolla. Jos nuo lapset olisivat omia lapsenlapsia, tekisin rikosilmoituksen. Ei rikoksen paljastaja ole rikollinen.
Aja edes parta ensin, ja kokeile sitten uudestaan sitä isoäidin mekkoa. Kyllähän se hame teille viherpunikeille räyhääjille sopii .. ei siinä mitään.
Pitäisikö opettaa alistumaan ja ottamaan turpaan matuilta?
Kyllä ne asiat pitää lapsien leikeissä rauhanomaisesti selvittää. Muuten olemme sodassa kun he kasvavat ja päättävät maan asioita.
Toi ketjun aloittajan linkki on karmea. Ei kukaan joka välittää Suomen lapsista voi antaa ääntä tuollaiselle lapsien hyväksikäyttäjälle.
Voi vain aavistella mitä kaikkea kivaa tuo miehenmalli opettaa avokkinsa pojalle.
Oman tyttären tapaamisessa on kovasti ongelmia kuten exvaimonsa. Tytär ei haluaisi marcoa nahdä ja exvaimonkanssa neuvottelut katkeneet. Koska marco tulee uusia puheluita nettiin?
Tämä alkaa olemaan ongelma myös Suomessa. Alaikäiset laitetaan hyökkäämään toisia vastaan ja pestään itse kädet.
Raukkamaista