RINNE VAAPPUU KUIN ANKKA!!!

Ja tuollaisesta pellestäkö Suomen pääministeri? Ajatelkaa nyt miltä se näyttäisi, kun Rinne edustaisi Suomea ja vaappuisi kuin ANKKA!
871
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ahtisaaren viitoittamalla linjalla meidän on vakaasti jatkettava! ;D

Äänestä
  • Eli: Kriisiapu helvettiin ja masennusteinit armeijaan 1990-luvulla ei hippejä tai
    aktiivisuusmallin vastustajia suvaittu HUURAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Heitä työtön töihin!

    Äänestä

Kylläpä avaajakokkare on mennyt epätoivoiseksi, voi voi.

Äänestä
  • Eiköhän tässä ole epätoivoinen SDP, kun pelko kävi toteen ja Rinne "tervehtyi" juuri ennen vaaleja.

    Äänestä

Antti Rinne on seuraava pääministeri, joka on tosi, vaikka kokkaretta kui vituttais Orpanan puolesta.

Äänestä

Kuin Chaplin

Äänestä

USAlla oli joskus pyörätuolissa oleva pressa Roosevelt ja hoiti hommat hyvin, samoin Saksassa on kait edelleen pyörätuolissa oleva ministeri eli ei mikään este, jos pää pelaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


terterterterter kirjoitti:

Ja tuollaisesta pellestäkö Suomen pääministeri? Ajatelkaa nyt miltä se näyttäisi, kun Rinne edustaisi Suomea ja vaappuisi kuin ANKKA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu