Kenellä Suomessa on oikeus joukkovainontaan?
Kenellä on valta ja kykyä laittaa tavallinen ihminen mustalle listalle?
Kansalaisuus on, mutta siihen se loppuikln.
Pakolainen omassa maassaan.
BLACKLISTING
10
126
Vastaukset
- K-42loungepad
Kenellä on oikeus laittaa koko aurinkojärjestelmä mustalle listalle?
Maailman viimeinen yö: "Menen rakkaani kanssa nukkumaan, niin kuin viime yönäkin."
K-34 tässä viitekehyksessä ... lapset eivät ymmärrä, mutta aikuisten ohjauksessa nukkuvat myös.
Ionisoiva pulssi polttaa jokaisen neuroverkot, ennen kuin kukaan meistä ehtii 'heräämään'.
https://www.youtube.com/watch?v=sNwPCrFKXBk
Do not tell U wr not warned!- kuollaan.kaikki
BLACKLISTINC ei ole mustavalkoinen asia, Tahoilla joilla on ylitsevuotavaa voimaa on myöskin tietynlainen turhauma, minne tuo ylitsevuotava voima pitäisi suunnata .. ja siinä tulee vastaan mielikuvitus.
Itse olen venäläisen mielikuvituksen kohde, tuossa mielessa. Mitä lie haluavat tai ajattelevat minusta. Mutta heillä on ydinaseet. Siinä sivussa jotain teknologiaa, jolla suojella moisia pommeja .. veikkaan, että ovat saaneet suojavälineet lahjana USA:sta ja käyttävät niitä miten kuten haluavat. Esimerkiksi minuun kohdistaen.
Nykyvenäjän meiningillä näyttää siltä, että Intian ja Pakistanin pieni yhteenotto oli lastenleikkiä.
Venäjä aloittaa ydinsodan.
https://www.youtube.com/watch?v=YVCifm2UPC0 - fatiman.ilmestys
kuollaan.kaikki kirjoitti:
BLACKLISTINC ei ole mustavalkoinen asia, Tahoilla joilla on ylitsevuotavaa voimaa on myöskin tietynlainen turhauma, minne tuo ylitsevuotava voima pitäisi suunnata .. ja siinä tulee vastaan mielikuvitus.
Itse olen venäläisen mielikuvituksen kohde, tuossa mielessa. Mitä lie haluavat tai ajattelevat minusta. Mutta heillä on ydinaseet. Siinä sivussa jotain teknologiaa, jolla suojella moisia pommeja .. veikkaan, että ovat saaneet suojavälineet lahjana USA:sta ja käyttävät niitä miten kuten haluavat. Esimerkiksi minuun kohdistaen.
Nykyvenäjän meiningillä näyttää siltä, että Intian ja Pakistanin pieni yhteenotto oli lastenleikkiä.
Venäjä aloittaa ydinsodan.
https://www.youtube.com/watch?v=YVCifm2UPC0Fatiman ilmestyksen mukaan: Jos Venäjän imperiumia ei palauteta Marian alaisuuteen, koko maailma palaa.
Venäjän Federaatio aloittaa kolmannen maailmansodan. - siitämitämäoon
fatiman.ilmestys kirjoitti:
Fatiman ilmestyksen mukaan: Jos Venäjän imperiumia ei palauteta Marian alaisuuteen, koko maailma palaa.
Venäjän Federaatio aloittaa kolmannen maailmansodan.Onko kenelläkään muulla esittää vaihtoehtoa edelliselle?
https://www.youtube.com/watch?v=UQTuzUYD58I
Teillä ei ole minkäänlaista käsitystä ...
- vaionko
suomi on oikeus ja sivistysvaltio ei sellaista voi olla?
- eioikeusvaltio
Suomi EI ole oikeusvaltio, koska viranomaiset rikkovat perustuslakia ammatikseen.
https://www.minilex.fi/a/mitä-tarkoittaa-oikeusvaltioperiaate
- Hyihyihyi
Olisin kysynyt samaa kysy mitä vain, poliisi vastaa -ketjussa, mutta sitä ei annettu lähettää, robottitehtävää ei tullut ollenkaan.
Mitä Suomen puolustuksesta ja turvallisuudesta vastaavat tekevät tämän asian poistamiseksi?
Eikö heidän kuuluisi suojella ihmisiä. Yhteiskunta onkin rakentunut monista eri kansoja ja uskontoja kannattavista ihmisistä, ja aitoja suomalaisia jahdataan. Meiltä puuttuvat omat päättäjät ja oma virkakoneisto.
EU on pahin kaikista. Siellä on tehty järkyttäviä sopimuksia ihmisoikeuksien poistamiseksi.
Europolilla ja muilla tiedustelupalveluilla on kaikki oikeudet syyttömien ihmisten tuhoamiseksi.
Erittäin lapsellista toimintaa ja ei sovi ollenkaan sivistyneen Suomen kulttuuriin. Muistuttaa niin arabien hommia, että hui.- organisaatioita
Kun toisen maailmansodan edellä vainottiin juutalaisia, niin kolmannen maailmansodan edellä vainotaan kristittyjä ja ateisteja. Tekijöitä ovat FBI, CIA, Stasi, KGB jne. kansallisen tason viranomaisten (esim. Poliisi ja Holhoustoimi, psykiatrit, SDP ja Kokoomus) kanssa.
EU on Saksan neljäs valtakunta, joka laajenee maailmanhallitukseksi. - Eivoikäsittää
Siinä on melkoinen soppa. Rahaa kuluu valtavasti ihan omituisiin puuhiin.
- Anonyymi
''organisaatioita''
Niin on,ja asiat vain pahentuvat.On alkanut huolettaa tulevaisuus,vanhusten kohtelukin.Olen yli 60v ja toivon kuolevani,ennenkuin joudun jonkun sadistisen hoitajan armoille.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on797665- 747484
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1666059Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist554966En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛204159Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?53890- 383582
- 313517
Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris982913Adonikselle
Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin2092562