Kaatuuko persu Soinin hillotolppa?

Persuttiläski saa nyt itkupotkuraivarin ja polkee jalkaa ja kieriskelee lattialla yhyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!
10<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Soini on ulkoministeri vielä ainakin kuukauden.

Äänestä
  • Joutuu sairaslomalle järkytyksestä kun hillotolppa huojuu.

    1Äänestä

  • duhdq kirjoitti:

    Joutuu sairaslomalle järkytyksestä kun hillotolppa huojuu.

    No johan se Jabba Hut eilen eduskunnassa ärhenteli vitutuksissaan. Että silleen.

    1Äänestä

  • Että_silleen kirjoitti:

    No johan se Jabba Hut eilen eduskunnassa ärhenteli vitutuksissaan. Että silleen.

    Soini oli kuolla vitutukseen.

    Äänestä

Persu Soini paniikissa potkii mahansa alle Iivisniemessä.

Äänestä

Joutuuko persu Soinin muija nyt töihin kun ukkonsa hillotolppa keikahtaa? Hänen lääkäriopitonsa ovat tosin viime vuosituhannelta joten tarvitsee täydennyskoulutusta koska vanhoilla taidoilla ei enää pärjää nykyajan työelämässä.

Äänestä

Isänmaalliset persukset ostavat ruokansa Lidlistä. Että silleen. Soini saa poliittisen suojatyöpaikan Sinisten vaalimainosten jakajana.

Äänestä

Ei Soinilla ole mitään hätää. Suurlähettilään paikka on haussa ja se varmasti järjestyy esim. Iso-Britanniasta. Valtiovarainministeriksi jos olisi ryhtynyt niin olisi olla joku muu suunnitelma.

Äänestä

Soini on lesta.

Äänestä

Soini on Sininen uni puolueen ministeri.
Soini erosi PS puolueesta ja perusti Sininen uni puolueen nuoleskelojoidensa kanssa.

PS ei olisi tekemässä tuollaisia temppuja kuin Sininen uni on tehnyt.

Soinin haave olla ministeri toteutui perustamalla Sininen uni puolue ja vaatimalla muitakin PS edustajia hyppäämään siihen !

Sekoomus ei päässyt hallitukseen Kekkosen ollessa Presidentti ja Sekoomus vain kasvoi korkoa oppositiossa !

Sekoomuksen oppositio vuodet eivät menneet hukaan, vaan Sekoomuksella on nyt Presidentin virka ja monta muuta näkyvää virkaa hallussaan,

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


rugdz kirjoitti:

Persuttiläski saa nyt itkupotkuraivarin ja polkee jalkaa ja kieriskelee lattialla yhyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu