Tuli reklamaatio

Kalvopetteri tuli reklamoimaan, koska olin suositellut hänelle keetee katsastusta, ja siellä oli puututtu tummennuskalvoihin. Löytyykö mistään enää ammattitaitoista katsastusasemaa?
1122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Auton etusivuikkunoita eikä tuulilasia saa kalvottaa edes kirkkaalla kalvolla ja jos katsuri on tuohon puuttunut niin on ollut ammattitaitoinen mies . Katsurihan vaan toteuttaa lainsäätäjien laatimia pykäliä. Ammattitaidottomuutta on olla puuttumatta vikoihin ja puutteisiin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Hjhhh kirjoitti:

Kalvopetteri tuli reklamoimaan, koska olin suositellut hänelle keetee katsastusta, ja siellä oli puututtu tummennuskalvoihin. Löytyykö mistään enää ammattitaitoista katsastusasemaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu