Kokoomus Katainen on pölhökustaa

Tämä fakta se vaan pysyy ja paranoo.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Katainen johti kokoomuksen vaalivoitosta toiseen ja oli maamme suosituimpia poliitikkoja, ja nykyään toimii EU-komission varapuheenjohtajana.

Sinä sen sijaan olet samaa levyä vuodesta toiseen Suomi24-palstalle kirjoitteleva pölhökustaa :)

Äänestä
  • Kokoomus Katainen pääsi suomalaisten veronmaksajien rahoilla nykyiseen suojatyöhönsä nuollen EU komission oikeistolaisen puheenjohtajan pakoputkea.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fugqw kirjoitti:

Tämä fakta se vaan pysyy ja paranoo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu