Alle miljoona euroa vuodessa

ei missään vaiheessa kannata äänestää Kokoomusta ei Kokoomuksesta millään tavalla ajeta alle miljoonaa tienaavien asioita.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kokoomusta+kannattaa+äänestää+n.5%+kansasta+eli+todellakin+vain+oikeiden+miljonäärien,+ei+siis+wannabe+miljonäärien.+Ei+tavis+valkokaulustyöläinen+muutu+raharikkaaksi+vain+äänestämällä+kokoomusta,+niin+helppoo+se+rikastuminen+ei+ole.

Äänestä
  • Kokoomuksessa suurin pelko on siinä että äänestäjät huomaavat ja ymmärtävät myös sen.

    Äänestä

Ei ne kiinnosta demareitakaan. Ja vihreitä ja vassareitakin vain jos ei ole valkoinen eikä suomalainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ansaitsevan kirjoitti:

ei missään vaiheessa kannata äänestää Kokoomusta ei Kokoomuksesta millään tavalla ajeta alle miljoonaa tienaavien asioita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu