ja kyllä vassareita harmittaa!
Ääni perussuomalaisille
PS-Voittaa
11<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Niin niitä harmittaa. Ne on vihervassareita. Niitä harmittaa kaikki kunnollinen ja rehti ja rehellinen. Kieroja kun ovat.
Jeee! PS on suomalaisten juttu.
upsss
Nosto
Hehheee, niillä on nuppi ihan sekasin noilla vassareilla.
Niillä paniikki päällä,pelkäävät perussuomalaisilla kova noste menossa,kaikki tervepäiset ovat samaa mieltä heidän kanssaan.Suvakkeja vituttaa niinmaan perkeleesti.Niillä näyttää kallupit miinusta ja hyvä niin!
Näin o!
Trallatiraa, kyllä punavihreitä harmittaa.
Annoin ääneni persuille jo kauan sitten. Pieraisin, että taivaanranta rakoili. Jytkyä housuun en kyllläkään saanut.
White trash liike.
Halla-ahon persujen pitää päästä vähintäänkin suurimmaksi puolueeksi, että persulainen vallankaappaus malliin Unkari tai Puola, olisi mahdollista.
Sitten ja vasta sitten Jussi Halla-aho voi jakaa tärkeitä ja ruhtinaallisesti palkattuja virkoja puolueensa eliittikavereille.
Persuilla on vielä pitkä matka noihin populistien pitoihin.