Pelkkä miehen piiskaus

Millaista-hommaa

Onkohan Suomessa miessadistia, joka piiskaisi miehen, eikä vaadi lisänä mitään seksiä. Piiskaus voisi olla lievä leikkimielinen tai väkisin voimalla annettu. Ei ole pakko olla sadistikaan, jos on top taikka muuten liikunnallinen reipas mies, joka haluaisi kokeilla pystyykö miehen piiskaamaan.

Uskoisin, että halukkaita piiskaajia saattaisi hyvinkin olla ja kunnon kuritusta tarvitseviakin löytyy, mutta kukaan ei halua sellaista leimaa, paitsi Touko.

Ukki on joskus kertonut miehestä, joka antoi piiskaa toiselle miehelle ihan paljaalle. Ei siihen aikaan penkkituloksia kyselty, mutta kaikki olivat sitä mmieltä, että piiskaajalla oli pirusti voimaa.

4

71

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pistä viestiä

    • Ikävä kyllä pelkkää piiskausta toiselta mieheltä on vaikea saada. Olisi se kokemus kyllä.

    • Anonyymi

      Minä vaatisin, että ensin sidon kuritettavan riittävän avuttomaksi ja sen jälkeen antaisin runsain mitoin sitä mitä tuli pyytämään.
      Välineinä nahkavyö, patukka tai joku litteä väline jonka kontaktipinta on laaja kivun tuottamiselsi vähäisin jäljin.

    • Minä olen tavanut monta miehet joka halua anna minulle piiskaa mutta ei naisia joka minä haluan!

    Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään

      Kaikkosen erityis­avustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po
      Maailman menoa
      121
      5737
    2. Halaisin sua mies

      Jos voisin 💗
      Ikävä
      29
      2090
    3. Onkohan meillä kummallakin joku pakkomielle toisiimme

      Vähän luulen että on..
      Ikävä
      177
      1922
    4. Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?

      gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.
      Maailman menoa
      66
      1094
    5. Mitä tämä on

      Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut
      Tunteet
      10
      1083
    6. Hyvää yötä kaivatulleni

      En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä
      Tunteet
      24
      977
    7. Olen valmis

      Kohtaamaan sinut tänä kesänä, jos sellainen sattuma osuu kohdalleni.
      Ikävä
      73
      967
    8. Nyt on konstit vähänä.

      Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,
      Kiuruvesi
      24
      892
    9. Tilinpäätösvaltuusto 27.5

      Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty
      Pyhäjärvi
      42
      887
    10. Hevoset ajoteillä Karhulanvaaralla

      Minkä ihmeen takia osaamattomat ihmiset tuovat hevosia ajoteille ja pyöräteille? Eilen oli kolari lähellä tämän takia. I
      Suomussalmi
      12
      755
    Aihe