Onkohan Suomessa miessadistia, joka piiskaisi miehen, eikä vaadi lisänä mitään seksiä. Piiskaus voisi olla lievä leikkimielinen tai väkisin voimalla annettu. Ei ole pakko olla sadistikaan, jos on top taikka muuten liikunnallinen reipas mies, joka haluaisi kokeilla pystyykö miehen piiskaamaan.
Uskoisin, että halukkaita piiskaajia saattaisi hyvinkin olla ja kunnon kuritusta tarvitseviakin löytyy, mutta kukaan ei halua sellaista leimaa, paitsi Touko.
Ukki on joskus kertonut miehestä, joka antoi piiskaa toiselle miehelle ihan paljaalle. Ei siihen aikaan penkkituloksia kyselty, mutta kaikki olivat sitä mmieltä, että piiskaajalla oli pirusti voimaa.
Pelkkä miehen piiskaus
Millaista-hommaa
4
114
Vastaukset
Pistä viestiä
Ikävä kyllä pelkkää piiskausta toiselta mieheltä on vaikea saada. Olisi se kokemus kyllä.
- Anonyymi
Minä vaatisin, että ensin sidon kuritettavan riittävän avuttomaksi ja sen jälkeen antaisin runsain mitoin sitä mitä tuli pyytämään.
Välineinä nahkavyö, patukka tai joku litteä väline jonka kontaktipinta on laaja kivun tuottamiselsi vähäisin jäljin. Minä olen tavanut monta miehet joka halua anna minulle piiskaa mutta ei naisia joka minä haluan!
Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,1015227Puoluebarometri: Marinin hallituksella 7 parasta mittaustulosta
Orpon hallitusta pitää huonona 2/3 kansalaisista, joka on aika hyvin linjassa hallituspuolueiden yhteenlasketun kannatuk543885Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699253438- 802479
- 241919
Grahn-laasonen taas todisti millaista porukkaa
kokoomusloiset ovat...työttömät jäävät kuulemma kotiin nukkumaan kun naapuri lähtee töihin...eikös taannoin kokoomuslois3941753Tekeekö hän
Tekeekö hän sinut h*lluksi ja millä tavalla? Uusi yritys, kun edellinen aloitus poistettiin.271601Laine voitti oikeudessa
Onnea Savonlinna! Laine voitti oikeudessa kuten arvelinkin ja lieköhän palaa valtaisuimelleen?401572Puistotyöntekijät
Miksi ei siivoojia näy. Näin hyvät ilmat. Voisi kerätä roskat. Onko rahat loppu. 🤔🤔🤔171545Onko kaivatullasi iso ego? Entä sinulla?
Vaikuttaako jommankumman ego jotenkin siihen, että ette voi lähentyä?391425