Onkohan Suomessa miessadistia, joka piiskaisi miehen, eikä vaadi lisänä mitään seksiä. Piiskaus voisi olla lievä leikkimielinen tai väkisin voimalla annettu. Ei ole pakko olla sadistikaan, jos on top taikka muuten liikunnallinen reipas mies, joka haluaisi kokeilla pystyykö miehen piiskaamaan.
Uskoisin, että halukkaita piiskaajia saattaisi hyvinkin olla ja kunnon kuritusta tarvitseviakin löytyy, mutta kukaan ei halua sellaista leimaa, paitsi Touko.
Ukki on joskus kertonut miehestä, joka antoi piiskaa toiselle miehelle ihan paljaalle. Ei siihen aikaan penkkituloksia kyselty, mutta kaikki olivat sitä mmieltä, että piiskaajalla oli pirusti voimaa.
Pelkkä miehen piiskaus
Millaista-hommaa
4
138
Vastaukset 4
Pistä viestiä
Ikävä kyllä pelkkää piiskausta toiselta mieheltä on vaikea saada. Olisi se kokemus kyllä.
- Anonyymi
Minä vaatisin, että ensin sidon kuritettavan riittävän avuttomaksi ja sen jälkeen antaisin runsain mitoin sitä mitä tuli pyytämään.
Välineinä nahkavyö, patukka tai joku litteä väline jonka kontaktipinta on laaja kivun tuottamiselsi vähäisin jäljin. Minä olen tavanut monta miehet joka halua anna minulle piiskaa mutta ei naisia joka minä haluan!
Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu501168- 16815
- 68732
- 63725
- 47694
Nainen, tässä olen kahden vaiheilla
Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa69688Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.131615Suloinen ja herkkä
Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.31585Humalassa autolla ajo.
Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.9540Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol45508Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i8500- 4472
Jäljitelmä Birginit
Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �104469Hyvää yötä hurmuri
Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä24463Pitäisikö seksille asettaa huvivero?
(ja jos hankkisi todistuksen sen harrastamisesta velvollisuudesta tai lisääntymistarkoituksessa, saisi siitä vapautuksen113434Olet pelottava ilme vakavana
Sitä alkaa ajatella äkkiä kaikenlaista. Synkkiäkin juttuja. Kai tässä oma mielikuvitus kun laukkaa. 🤔😳26427- 16421
- 34404
- 35399
- 31389