HEHEHEEH ihan paras ohjelma! Kannattaa katsoa netistä jos meni ohi! :D
Uutisvuodossa naurettiin Halla-ahon sekoiluille
rfgj
25<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Kukaan tolkun ihminen ei koista sonta ohjelmaa katso.
Aikuislapset koittavat olla näsäviisaita, vihapuhutaan ja hekotellaan kilpaa uhreille.
Kyniä pyöritellään sormissa kierroksia lisäten.
Hullut naureskelevat. Hulluimmat yksinään palstoilla.
Ei sillä porukalla olisi varaa naureskella kenestäkään. On kuin kaatopaikalta studioon kärrätty porukka ! Muiden viat ovat edessä omat viat ovat selän takana !
Halla-aho on ihan hupi-ukko, samaa sarjaa kun Marsu. äänestäkää vasemmistoliittoa tai Vihreitä. He ovat Suomen ja Suomalaisen ihmisen asialla.
Tuo on uskomatonta roskaa vihervassareista. Marsusta voi olla totta,
Halla-ahosta ei.
Kauanko olet käyttänyt päihteitä?
Miljoonilla tulijoillako jotka polkevat palkat? Jussi pieksee kenet tahansa faktoillaan. Tämä on nähty tämän talven aikana.
Todella....rintamakarkurien, terroristien ja rikollisten asialla. Voiko enempää valehdella?
Taas väheni vastakkainasettelu?
Mitä eiikö persuille saa nauraa, vaikka persut nauraa muille?
Se parhaiten nauraa, jolla on vielä pää tallella, vai mitä esifnahka?
Ota "äippä" lääkkeesi
Osuiko kokkaretta leukaan? Kaksois sellaiseen.
se parhaiten nauraa, joka viimeksi nauraa
Kukaan järkevä ei äänestä sekoilijoita. Pahin sekoilu oli se kun Halla-aho "puukotti" Soinia selkään masinoimassaan kierossa vallankaappauksessa.
Voi poika parka, kun et tiedä hillotolppa Soinin touhuista yhtään mitään.
Tietenkin nämä vihageneraattorit suvakkitöllössä nälvivät totuudenpuhujaa. Mitä muuta voi odottaa mädätysmedialta?
Vaikka nämä vihamediat puhuvat mukamas vihapuhetta vastaan, itse vihapuhetta toteuttavat. Näin toimii suvakki aina. Älä tee niinkuin me teemme vaan niinkuin me sanotaan.
SDP maksoi kuulemma tämän päivän Uutisvuodon kulut ja mukana oli SAK myös.
Mikä ihmeen Uuutisvuoto, kun sisältö oli Vähä-älyisyyden tulva. Brexitistä puhuivat kuin maailman ykkösasiantuntijat, eivätkä uskaltaneet kertoa todellista syytä.
...Nimittäin, ei siinä ole nauramista kun maahan on päästetty miljoonia muslimiloisia ja terroristeja jotka eivät tee muuta kuin nostavat sosaalitukia, varastavat, välittävät huumeita, ja päätyönään raiskaavat lapsia, jotka ovat huumeilllaan huumanneet.
Ja mihin suuntaan katsojaluvut menikään....
Tämäkin elähtänyt turhakejulkkis on tajunnut, mistä päin tulee ja yrittää turhaan kääntää kelkkansa:
https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000006036396.html?utm_campaign=tf-THS&utm_term=3&utm_source=tf-other&share=cc0692b1962b40c93776a88a05fc9514
Tanskassa erotettiin 400 "YLEn" työntekijää, vaalituloksen jälkeen loppuvuodesta.
Tyhmälle saa nauraa
Tässä Halla-aho jauhottaa Iltapaskon toimittelijan 100-0.
https://www.youtube.com/watch?v=OmRIqqtoCRg&t=9s
Joitakin vaatimuksia juontajien ulkonäölle, kiitos.
Ja varsinkin haastateltavien habitukselle.
Meediapeli on alkanut ja kiihtyy yhä vaalien lähestyessä.