Joku nostaa ikivanhoja aiheita esiin palstalle

Oletteko huomanneet ? Että silleen.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Byyhyyääh, mitä minä kerron lapsille?

Äänestä
  • Kerro että 10 -vuotta on vaarallinen ikä maaseudun tulevaisuudessa.

    Äänestä

Tietysti niitä pitää nostaa. Eihän muuten saisi ajankohtaisuuksia kauas pois.

Äänestä
  • Eli vihervasurit asialla.

    Äänestä

Nyt on taas se aika kerran neljään vuoteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Että_silleen kirjoitti:

Oletteko huomanneet ? Että silleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu