Jussi Halla-ahon näköinen seksinukke

Seksinukke

Kyllä tuo Jussi Halla-aho on ihana. Kaunis kuin nukke, aina sanavalmis ja osaa tiivistää oleellisen muutamaan lauseeseen. Haaveilen että mulla olisi Jussi Halla-ahon näköinen seksinukke. Tekisin sille temput plus toisenkin. Nukke olis minihameessa ja sukkanauhoissa. Aah kuinka ihanaa olisi.

22

91

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Umpisuvakki

      Olen umpisuvakki enkä tuomitse transuja, homoja, sadomasokisteja enjä kumisaapas-, nahka-, mummo- tai muita fetissejä, mutta on pakko sanoa, että tämä puistattaa.

    • siuva

      Maahanmuuttovastaisen näköinen nukke saavuttaisi taatusti huikean suosion peräkammarin poikien keskuudessa.

    • Pössy-Pena

      Toimisikohan tuo variksenpelättimenä kasvimaan reunalla? Räkätit tekevät ikävää tuhoa kannabisviljelmällä.

    • suvakkianneli

      Outoja fetissejä teillä vihervassareilla lopettakaa se liiman haistelu .

    • realismi______

      Vihervasemmisto olisi haltioissaan päästessään purkamaan paineitaan?

    • Pumppanen

      Pumpattava Jussi on ensi Joulun hittilahja.

      • PumpUpTheJam

        Pumpattava malli mahtuisi matkalaukkuun. Kätevä esimerkiksi Brysselin työmatkoilla. Ei tarvitse mennä polkemaan uusia lapsia maailmaan.


      • hahahoo

        Parempi LI Anderson tai Antti Rinne. Sopisi suvaitsevaiselle äänestäjälle, joka ei halua rajoittaa kansainvälistä yhteyttä yhtään mihinkään. Nukeissa täytyis kyllä olla nappi, jota painamalla saa kielilläpuhumista muun onnensa lisäksi. Nappi yksi, ranska, nappi kaksi kiina, nappi kolme ukraina.... jne, tarpeellisen kielen mukaan, ruotsikin tarvisi oman nappinsa!


      • Anonyymi
        hahahoo kirjoitti:

        Parempi LI Anderson tai Antti Rinne. Sopisi suvaitsevaiselle äänestäjälle, joka ei halua rajoittaa kansainvälistä yhteyttä yhtään mihinkään. Nukeissa täytyis kyllä olla nappi, jota painamalla saa kielilläpuhumista muun onnensa lisäksi. Nappi yksi, ranska, nappi kaksi kiina, nappi kolme ukraina.... jne, tarpeellisen kielen mukaan, ruotsikin tarvisi oman nappinsa!

        Mä kyllä haluaisin Liin mielellään. Panisin ja polkisin niin kiltisti kuin voisin, pitäisin LI-nukkea hyvänäin aamuin aamuöin päivin aamupäivisin illoin iltapäivä jäi välistä öisin tuliko iltayö mukaan, huolestuin jo.


      • Anonyymi

        Ja taas Jussi voitti!
        Kaikki tahtovat ennemmin jussi-nuken kun Li-nukken.


    • Anonyymi

      Hallitustunnusteluissa pumpataan kympillä.

    • Anonyymi

      Etkö sinä aapee ole huomannut että Jussihan on oikea nukke?

      Ei siellä puhumassa vaalikeskusteluissa ollut muu kuin nukke. Ilmeettömät eleettömät kasvot, jotka eivät vilkuile minnekään, tuijottavat vain suoraan eteenpäin.

      Se on nukke, nimeltä Jussi. Saattaa päästä tämä nukke jopa Euroopan parliamenttiin.

    • Anonyymi

      Kunnianloukkaus syyte lähtee joka iikalle.
      Eipä salesta saisi tällaisia täällä palstalla laukoa.

      • Anonyymi

        Ja höpö höpö. Randomit anonyymit ei saa mitään syytteitä milloinkaan, se olisi ihan eri asia jos omalla nimellään herjaa heittelisi.


    • Anonyymi

      Eduskunnan seksikauppaan sitten myyntiin, Esko Ah-O tekojorman ja "Mauri"-pekkarisenkehittimen viereen.

    • Anonyymi

      Noita nukkeja kun olisi koko eduskunnan verran niin saisi kunnon ryhmäorgiat aika-seksi.

      Tv. Dokumentintekijä

      • Anonyymi

        Anneberneri olisi hyvä malli noitanukeksi.


    • Anonyymi

      Eikö olisi kiva lukea nuo poistetut viestit, ne on hauskimpia.

    • Pekka-nukke, jossa aito paska mukana!

    • Anonyymi

      Kyllähän tuota voisi aikansa jyystää. Pussi päässä ja takaa päin.

    • Anonyymi

      Olisi varmasti suosittu homonekrujen keskuudessa.

    Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eroa Orpo! Orpo eroa!

      Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa
      Maailman menoa
      289
      3570
    2. Riikan vappumiljardin maksavat sairaat, vanhukset ja kuolleiden omaiset

      Vappumiljardi, eli Riikan päätös laskea yhteisöveroa kaksi prosenttiyksikköä 18 prosenttiin, vie verotuloja noin miljard
      Maailman menoa
      42
      2557
    3. SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa

      Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän
      Maailman menoa
      91
      2179
    4. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      109
      1993
    5. Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti

      Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --
      Maailman menoa
      47
      1892
    6. Särkyneelle sydämelle

      Särjin sun sydämen En voi lakata itkemästä Minuun tekee kipeää Koska sinuunkin. Että näin.. En ole runoilija😂
      Suhteet
      31
      1687
    7. Menettämisestä

      Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?
      Ikävä
      131
      1534
    8. Tulli ja Poliisi HAZMAT-suojauksin varustettuna omakotitaloa tutkimassa.

      Todennäköisesti kysymyksessä huumelaboratorio, jossa käsitellään tappavia ja vaarallisia kemikaaleja. Tulli ja poliisi
      Savonlinna
      22
      1253
    9. Nainen sä olet

      Ihailtava ihminen siinä mielessä että teet miten sydän käskee ja toisaalta taas pidättäydyt kaikesta. Pakenet ja lähest
      Ikävä
      66
      1192
    10. Oho! Martina Aitolehti uhoaa ex-mies Esko Eerikäiselle: "Sata tonnii, niin..."

      Martina Aitolehti pitää ex-miehensä Esko Eerikäisen kanssa Martina & Esko podcastia. Pariskunta on ollut naimisissa ja h
      Kotimaiset julkkisjuorut
      122
      1171
    Aihe