Faktaa jota hallitus on meiltä pimittänyt

Hyvä tietää ennen vaaleja ja päätöstentekoja

https://www.youtube.com/watch?v=j0pP5fB3WEg
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mielenkiintoista. Hallitus ei olevinaan saanut tätä laskettua moneen vuoteen. Mistähän johtuis?

Äänestä

Perussuomlaisten kannattajien kuskaaminen jonnekin kehitysmaahan ja niitten elättäminen siellä, olis suonmalaisille huomattavasti halvenpaa, kuin niitten hyysääminen täällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MattiJuhani_89 kirjoitti:

Hyvä tietää ennen vaaleja ja päätöstentekoja

https://www.youtube.com/watch?v=j0pP5fB3WEg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu