Hei! Olisiko kiinnostusta keskustella ohjelmoinnista Telegramissa? Tein kokeeksi ryhmän t.me/ohjelmointi. Katsotaan tuleeko sinne porukkaa.
Ohjelmointikeskustelu Telegramissa
somerandomman
3
135
Vastaukset
- gggdfe
Matemaatikotkaan eivät kysele mitä numerot ovat, mutta normaali substanssi rauhoittaa vastuuntuntoisten yhteistyökumppaneiden aatteellisia intressejä.
- Vittuakotäännekerrot
Siellätä tuskin löytyy löylykauha parukkaa!
- Kaikki-on-jo-tiedossa
Olet 100% oikeassa, ei sieltä löydy parukkaa, Telegramin käyttö Mintin päätteeltä onnistuu hyvin helposti, ehkä se on helpoin tapa käyttää Telegramia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1063150
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on922445- 241986
Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s221530Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?291500Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää151415Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?26927- 87922
Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai62856Syyskuussa 2025 ensirekisteröidyistä henkilöautoista 43 % oli täyssähköautoja.
Niitä rekisteröitiin 2 592 eli 41 % enemmän kuin vuotta aiemmin. Syyskuussa 2025 rekisteröidyistä uusista henkilöautois2789