Suomalaiset eliittipedarit

alkavat paljastua, hyvä.

"Yksi epäillyistä on päätekijä, joka on Springaren mukaan erilaisissa hyvissä asemissa toiminut mies. Kaikki viisi epäiltyä ovat miehiä."

"– Rikoksesta epäillyt olivat hyvin luotettavina pidettäviä. Sitä kautta esimerkiksi vanhemmat uskaltautuivat antamaan lapsensa sitten näitten myöhemmin rikoksesta epäillyiksi paljastuneiden käsiin."

Teot ovat niin iljettäviä etten viitsi luetella, jokainen löytää uutisista.
26<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 26

Vanhimmat

JA liittyy maahanmuuttoon ellei tekijät ole " Matuja " Kerro yhteys jos tiedät ???

Äänestä
  • On uutisoitu, että ovat hyvin itegroituneet maahamme. Kertooko tämä jotain?

    Äänestä

  • otaselvää kirjoitti:

    On uutisoitu, että ovat hyvin itegroituneet maahamme. Kertooko tämä jotain?

    Kai se kertoo, ettei kyse todennäköisesti ole maahanmuuttajista.

    Äänestä

Nykyään suomalaisia ovat Irakissa syntyneet muslimit, jotka osaavat suomea 400 sanaa. Täysin suomalaisia.

Äänestä

Eiköhän nämä ole ihan kantasuomalaista "parempaa" väkeä tai suomenruotsalaisia.
Ei liity maahanmuuttoon (surut vähän) mutta kun täällä on paljon raiskauksista puhuttu niin miksei tästäkin.

Äänestä

Joku tässä on merkillistä

Helsingin Uutiset kertoo "– Epäillyt tekijät ovat kaikki miehiä ja Suomen kansalaisia, mutta ketään ei ole asian tiimoilta vangittu."

MIKSI EI OLE VANGITTU?
Käräjöitykin on jo viime vuonna.

Kun Oulun tapaukset paljastuivat niin tutkinnanjohtaja sanoi että on vasta jäävuoren huippu.

Äänestä

"Pääepäilty on toiminut useissa tapahtumissa organisoijana ja opastajana ja hankkinut ympärilleen samanhenkisiä ihmisiä näiden asioiden toteuttamiseen, kertoo tutkinnanjohtaja, rikoskomisario Sanna Springare tiedotteessa.

Kaikki uhrit ja epäillyt ovat miespuolisia suomalaisia. Uhrit olivat tapahtuma-aikaan 6–15-vuotiaita"

Joku alpakka?

Äänestä

Nyt kaikki suu vaahdossa huutamaan:

"KYLLÄ SUOMALAISETKIN, KYLLÄ SUOMALAISETKIN, KYLLÄ SUOMALAISETKIN!!!"

Siitäs saitte senkin rasistit.

Äänestä
  • Oliko nuo pikkupojat rasisteja? Vai mitä sinä kelvoton ihmisenkuva yrität sanoa.

    Äänestä

  • Suomalaisia homoja! Äkkiä heille täydet adoptio oikeudet! TASAARVO SUVAITSEVUUS KUNNIAAN. Voi perseensuti. On tämä sairas yhteiskunta. Kyllä olisi jossain asioissa syytä katsoa venäjältä mallia.

    Äänestä

  • Niin yksi julkistettu nimi. Entä muut? Odottaneet että saavat kansalaisuuden, niin ei voi karkottaa, ennenkuin alkoi toteuttaa itseään? Kyllä voisi julkistaa kaikkien nimet mutta samalla paljastuisi uhritkin. Alkoiko juttu paljastua Sillanpäästä, josko hän tahallaan jättäytyi kiinni että paljastuu? Tai toisen ringin kosto?

    Äänestä

  • Paljonko noissa on viherhippejä mukana??

    Äänestä

  • Instassa ainakin Trumpin vastustusta ja rauhanmerkkejä, ja shampanjaa ja matkustelua. Hyviksiä siis, vaiko sittenkään... maailmankansalaisia ainakin.

    Äänestä

Tässä ällössä pedofiiliringissä Suomesta syytteeseen joutuvat tekijät ovat suomalaisia. Voimme kutsua heitä myös kantasuomalaisiksi tai kantiksiksi, miten vaan maahanmuuttokriittiset täällä haluavat heitä nimitellä.

"JA liittyy maahanmuuttoon....":huutelee maahanmuttokriittinen lässy paniikissa. On kovin opettavaista ja terveellistä huomata, että rikollisuus ei ole rodullinen tekijä vaan naamarin väristä huolimatta jokaisessa yhteisössä on rikollisia, myös seksuaalirikollisia.

Lapsiin kohdistuvat seksuaalirikokset on saatava vähenemään tässä maassa. Kaikki seksuaalirikollisuus on aina yhtä tuomittavaa.

Äänestä
  • "Lapsiin kohdistuvat seksuaalirikokset on saatava vähenemään tässä maassa. Kaikki seksuaalirikollisuus on aina yhtä tuomittavaa."

    Samaa mieltä.

    Äänestä

  • Hys hys, ettei rassismi.

    Uksittaistapauksia.

    Äänestä

  • nhv kirjoitti:

    Hys hys, ettei rassismi.

    Uksittaistapauksia.

    Ei tarvitse hyshys. 75 kertaa sadasta asialla on kantis. Rasismin vaaraa ei ole, jos aina tuomitsemme rikolliset teot.

    Äänestä

  • ":huutelee maahanmuttokriittinen lässy paniikissa "KUULETKO TÄÄLLÄ TAAS HUUTOA ? mene tänne kuuntelemaan huutojasi- Keskustelu24 Yhteiskunta Laki ja rikos
    Laki ja rikos-Täällä kirjoitetaan ainoastaan maahanmuutto asioista.

    Äänestä

Miten se nyt paljastuu juuri ennen vaaleja, ettei vain olisi manipulointia?

Äänestä

Joka tapauksessa ovat HOMOJA eli sateenkaariporukkaa.

Kas kun ei nyt kukaan femakko ole jo rääkäissyt että ne on valkoisia suomalaisia keski-ikäisiä HETEROmiehiä.

Mutta kun oma porukka tekee tuollaista , eivät femot tiedä miten sen vastuun nyt siirtäisi vastapuolelle.

Äänestä

Rikastuttajat integroituneet hyvin Suomeen. Kyllä vaan, kaltaistensa maamiesten joukkoon.

Tuskin kauas erehdyn, jos arvaan että irakista ovat.

Äänestä

"Joka tapauksessa ovat HOMOJA eli sateenkaariporukkaa."
Mutta joka tapauksessa kantiksia eli kantasuomalaisia. Vai haluatko kutsua heitä mieluummin aitosuomalaisiksi. ;)

Äänestä
  • Onko todettu faktana kantasuomalaisuus? Jos on, niin saattavat olla sinun kavereitasi myös.
    Vai mitä tuumaat provomoktar?

    Äänestä

Ihan suvakeille tiedoksi. Jokainen MV-lehden vakilukija tietää, että MV on jo toimintansa alusta asti, ainoana Suomessa,julkaissut tuomittujen suomalaisten pedofiilien henkilöllisyyksiä nimineen ja kasvokuvineen. Monet näistä pedoista yritti haastaa Iljaa oikeuteen tämän takia ja uhkaili häntä.
Joten "rasset" olivat jo kauan ennen tätä kohua, olleet tietoisia näistä tyypeistä ja ongelman vakavuudesta ihan suomalaisten parissa. Tämäkin tyyppi, joka nyt vangittiin, oli jo aikoja sitten "esitelty" nimineen naamoineen MV-lehdessä.
Myös eläinrääkkääjiä on siellä ollut "Ihan kiitettävästi" esittelyssä.

Äänestä

murhainfosta löytyy toinen pedari tämän jo täälläkin mainitun lisäksi. Puoluekin löytyy, mutta ei ole persu eikä vihreä eikä demarikaan vaan....
Saatananpalvojat raiskaa lapsia koska se lasten viattomuus. Epsteinin asiakirjatkin julkastaan lähipäivinä. Clinton, Prinssi Andrew..... näitä Esptein lennätti koodivihkomerkkinöillään saarilleen jossa oli tarjolla alaikäisiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pedarisaastat kirjoitti:

alkavat paljastua, hyvä.

"Yksi epäillyistä on päätekijä, joka on Springaren mukaan erilaisissa hyvissä asemissa toiminut mies. Kaikki viisi epäiltyä ovat miehiä."

"– Rikoksesta epäillyt olivat hyvin luotettavina pidettäviä. Sitä kautta esimerkiksi vanhemmat uskaltautuivat antamaan lapsensa sitten näitten myöhemmin rikoksesta epäillyiksi paljastuneiden käsiin."

Teot ovat niin iljettäviä etten viitsi luetella, jokainen löytää uutisista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu