Muistakaa huomenna katsoa vaalitentti.

Pääsee toimittaja Henkelkin vauhtiin kun Jussi Halla-aho astuu areenalle. Tähän asti Henkell on ollut ihmeen rauhallinen, huomenna tyyli muuttuu.
578
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onko se nyt kahdeksas puheenjohtajatentti tulossa ja nytkö saadaan vihdoin ensimmäinen kysymys maahanmuutosta vai jankutetaanko 45 minuuttia sotesta.

Äänestä

Todella hieno esitys Halla-aholta! Toimittajat epäonnistuivat todella pahasti. Surkea esitys.

Äänestä

Toimittajat keskeyttivät törkeästi.

Äänestä

Ylen vihervassaritoimittajaplanttujen ammattitaidottomuus sataa Perussuomalaisten laariin. Pohjanoteeraus taas oksennuskanavalta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


kiehahtaako kirjoitti:

Pääsee toimittaja Henkelkin vauhtiin kun Jussi Halla-aho astuu areenalle. Tähän asti Henkell on ollut ihmeen rauhallinen, huomenna tyyli muuttuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu