Nyt loppui lopullisesti se veikkauksen pelien

Pelaaminen_

Pelkkää häviötä koko homma☹️Täytyy olla hullu jos pelaa tuon huijarifirman pelejä vuodesta toiseen, kun voittoja ei tule. Peliautomaatit ovat surkeita kuten on veikkauksen pelikasinokincja pelaamot ylipäätään. Pelitili on suljettu. Mitäs olette niin ahneita? Jos olisitte edes joskus reiluja mutta ei. En ole minäkään enää reilu. Rahojani en teille enää ilmaiseksi jaa. Tehkää muutkin sama päätös. Peli poikki kokonaan ja kerrasta.

8

99

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • eläkehtoo

      Hei jotain rajaa eikös nyt ees lottoo parilla eurolla. Kato jos se napsahtais oikein isosti..

    • Varmaanvoittaajoo

      Euro kimppaeuropotttiin..

    • Huijausta

      Huijausta koko lotto koska aina vieressä vaikka mihin veikkaat. Kone ottaa huomioon ettei liikaa voittoja tule

    • Ogkdkf

      Kaksi sanaa. Eddie Tipton.

    • suoraantilille

      Nyt mainostetaan, että ihmisen suurin unelma on kuulemma päästä lottokabinettiin Helsinkiin voittokahveille lottovoittoa lunastamaan.
      Päävoitot ovat osuneet ja tulevatkin osumaan usein ilman Veikkauskorttia pelanneelle juuri tästä syystä ja voittopaikkakunnat ovat olleet ja tulevat olemaan pienen ajomatkan päässä, lähellä Helsinkiä.
      Todellisuudessa monelle esim yli 500 km:n päässä Helsingistä asuvalle, matka lottokahveille olisi turhan työläs ja pitkä. Monelle myös kiusaannuttava. Mieluummin ottaisi vähin äänin voiton suoraan tilille.
      Mutta mainosarvo on on todellisuutta tärkeämpi. Siksi suurvoitot lunastetaan jatkossakin pääkonttorissa arvuuttelujen jälkeen ja voittaja asuu Loimaa Tampere, Savonlinna akselin etelä puolella.

    • hessu-heikinpoika-oulust

      Vaikea voittaa koskaan missään oikeasti varsinkaan pikapeleistä tämän palautusprosentin ollessa jos esim 90 prosenttia, kun talo arpoo leikkurilla 10 arvontaa sadasta taskuun varmasti ja leikkuri rosentin säätönippeliä säilytetään metroaseman vessassa. Tätä kuviota ei kestä Heikkikään rahoissa,

    • hessu-heikinpoika-oulust

      Se et rahapeliä järjestetään niistä kiinostuneiden pelatakseen PELKÄN pelaamisen ilosta, ei mene minun pääkoppaan. PISTE sekä vaihtoehto kaks,i minä en pelaa.

    • Moraalikatomaa

      Kyllämse suurin osa pelaa nimenomaan kaikenmaailman perintäyhtiöiden ahdistamina jörjettömiin korkoihin kun ei riitä perusturva ja toimeentulotukea harva saa. Ellei kokonaan käänny ympäri ja tee kuperkeikkoja. Mielivaltainen kela ja tuulella tehdyt päätökset? Suojavärillä tasaiset tulot ikman kyselyjä. Harva huvikseen pelaa. Vaan nimenomaan päästääkseen taloud ahdingosta ja sen nää mainosfirmat toki osaa feikkitarinoilla ja rigged peleillä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sä pelkäät

      Ettei tää etene?
      Ikävä
      105
      3681
    2. Satuit vain olemaan

      Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se
      Ikävä
      47
      2620
    3. Vieläkö toivot, että kuulisit

      Minusta? Vai suutuitko kun en pystynyt vastaamaan sinulle?
      Ikävä
      114
      2442
    4. 24/7 sinä mielessä, ihan jatkuvalla syötöllä

      Aamulla herätessä, päivällä melkein nonstop, illalla nukkumaan mennessä, öisin herätessä. Mikä viddu tässä on 🤣
      Ikävä
      40
      1964
    5. Jotain pitää nyt keksiä että sinut näkisi

      Ensiviikolla viimeistään. Tälle on pakko saada kunnon piste tai sitten aloitetaan loppuelämä yhdessä, tulen hulluksi muu
      Ikävä
      29
      1687
    6. Rakastan sua

      Tänäänkin, eilenkin, varmaan huomennakin..
      Ikävä
      27
      1512
    7. Mulla tulee vaan niin

      Paha olo siitä mitä teidän välillä on. Vaikka se on sun päätös mitä haluat. Tuntuu että menetän jotakin vaikka tiedän et
      Ikävä
      22
      1501
    8. En tunne, en ymmärrä

      enkä muista 😱
      Ikävä
      22
      1328
    9. Mitkä olivat viimeiset sanasi ikävoinnin kohteellesi

      Ja milloin? Mitä olisit sanonut jos olisit tiennyt että ne jäävät viimeisiksi -ainakin toistaiseksi?
      Ikävä
      70
      1245
    10. Olikohan se

      Kuitenkin niin, että kiinnostuit minusta ihan tosissaan. Loukkaannuit, kun en ollutkaan valmis tapaamaan sinua.. Pelkäsi
      Ikävä
      8
      1241
    Aihe