Viisi vuotta miehitykseen

Yösn sudet ovat aloittaneen operaation Suomessa. Krimillä meni viisi vuotta siitä miehitykseen.
15<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Voi olla niin, että venäläiset ja slaavit yleensä pelastaa koko eurooppalaisuuden Brysselin kulttuurimarxistisen ja paneurooppalaisen eliitin tietoisesti aiheuttamalta tuholta!

Kannattaa tyhmemmän AINA miettiä tarkoin, mitä haluaa ja kannattaa...

Äänestä
  • Sie oot hupiukko, Igor.

    Pelastakoon iivanat ensin itsensä. Venäjällä on Euroopan suurin muslimiväestö, joka sikiää nopeammin kuin sikäläiset kristityt, jotka dokaavat itsensä hengiltä nuorina. Lisäksi keski-Aasian muslimimaista virtaa tasaisesti siirtolaisia Venäjälle.

    Että aattelepa ihan ite.

    Äänestä

Venäläiset tulee ja pelastaa Suomen viherkommunistihomotukselta.

Äänestä
  • Ihanko aattelivat laittaa työväenliikkeen ja homot leireihin, kuten natsit 1930-40- luvuilla?

    Äänestä

  • ...ja homma jäi kesken.

    Äänestä

Avaaja siirtyy vaippa-aikaan.

Äänestä
  • Ja sinä kaipaat lisää näitä liivijengejä Suomeen?

    Äänestä

  • Kokasekurkkua kirjoitti:

    Ja sinä kaipaat lisää näitä liivijengejä Suomeen?

    Mistä tollo nikn päättelet..

    Äänestä

Putinin yöliivipäällikkö vaati jo todistamaan että heillä muka olisi yhteyksiä järjestäytyneeseen rikollisuuteen. Sehän on melko hölmö vaatimus koska he itse olivat mukana ryöstämässä Krimin tunnuksettomien Venäjän miehitysjoukkojen kanssa ja paistattelevat julkisuudessa Putinin kanssa.

Äänestä
  • Nyt baltiantiltun mopo keulii taas päissään..

    Äänestä

  • Tuntuupa olevan varmaatietoa ja todisteita kuin norjan doupingista.

    Äänestä

Voi kuulkaa, kyllä Supo ja monien muiden maiden järjestelmät ovat susien hännässä kiinni ja tiukasti. Suden jolkottelut näkyy kartalla tarkasti kunhan uusi tiedustelulaki pääsee vauhtiin.

Äänestä
  • SUPOlla ei ole keinoja miehityksen estämiseksi.
    Siksi NATOon.

    Äänestä

Yön nudet, tuo putinin viherpeukaloryhmä, uhoaa CIA:n olevan terroristiryhmä.
Voihan se niinkin olla, mutta sittenpä niillä on jotain yhteistä.

Yö nudet hoitivat viherpiipertäjinä tunnettujen poikien roolin Krimillä. Nyt se aikoo tehdä saman Suomessa. Eiköhän pistetä niille hame päälle ja lähetetään takaisin Leningradiin.

Äänestä

Jis Venöjä haluaa miehittäö Suomen? Ei auta piru,eikä nato.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lähtölaskenta kirjoitti:

Yösn sudet ovat aloittaneen operaation Suomessa. Krimillä meni viisi vuotta siitä miehitykseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu