Kokoomus on Yhdenasian puolue

Lisää raiskaajia on heidän sanoma, vaikka entisistäkin pitää päästä eroon.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kokoomuksella jäi neula hyppimään levylle 2015 maturyntäyksen kohdalle.

Vieläkin kokoomuksessa ja kepulaisissa on päällä kyseisen vuoden rajat-auki raiskaajille mentaliteetti.

Kokoomus ja kepu ei kykene uudistautumaan, vaan ovat jämähtäneet menneisyyteen.

Äänestä
  • Joko Sipilä on luvannut matuille Sipoon kotinsa. ?

    Äänestä

Ihmiskaupalle on luvassa pörssiromahdus, kun PerusSuomalaiset astuvat ruoriin.

Äänestä
  • syy siihen että kääpiö Orpo ei halua samaan hallituksen Halla-ahon kanssa kun siinä lähtis akan bisneksiltä pohja.

    Äänestä

  • Se_on_suurin kirjoitti:

    syy siihen että kääpiö Orpo ei halua samaan hallituksen Halla-ahon kanssa kun siinä lähtis akan bisneksiltä pohja.

    Rahat meille, raiskaajat teille, kokoomuksen agenda.

    Äänestä

  • paskakokkareet kirjoitti:

    Rahat meille, raiskaajat teille, kokoomuksen agenda.

    Orpon eukko ottaa rahat ja heittää matut meille.

    Äänestä

  • Siitä syystä Orpo on "arvoistaan" pihi, kun eukko ajetaan konkurssiin matujen puutteessa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Konservatyhmät kirjoitti:

Lisää raiskaajia on heidän sanoma, vaikka entisistäkin pitää päästä eroon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu