Ligtweitissa. Käsinopeus a voima on on kovaa luokkaa.
https://www.youtube.com/watch?v=u89iXtyirXg
kaikki tyrmäyksellä.
Kukaan ei pärjää tälle tuhoojalle.
11
155
Vastaukset
- Anonyymi
Nyt koetellaan päivän kunto. WBC,n mestari voittamaton Oleksandr Gvodzyk 17-14-0 kohtaa 18.10 IBF,n mestarin , voittamattoman Artur Beterbievin 14-14-0. Kaksi mestaria, kaksi voittamatonta. Veikkaavat vuoden matsia tästä.
Harvoin on näin maukas asetelma. Uskon, että Beterbiev vie rajuudellaan ja voimallaan vaikka Gvodzyk on kova, löin jo ikääntyneen Stevensonin sairaseläkkeelle.
https://www.boxingnews24.com/2019/08/oleksandr-gvozdyk-vs-artur-beterbiev-official-for-oct-18/ - Anonyymi
Mille tuhoojalle? Kovalev hoitaa koko sakin, kunhan hoitaa ensin Canelon.
Gvodzyk hoitelee Beterbievin taituruudellaan 18.10
https://www.youtube.com/watch?v=wXSsMya5_ys
Kieltämäti kevyenraskaan sarjan kärkinelikko on kovaa luokkaa, Kovalev, Bivol, Gvodzyk, Beterbiev. Veikkauksia kuka vie koko potin?- Anonyymi
Artur Beterbiev, liian kova muille.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Artur Beterbiev, liian kova muille.
Nyt tyrmättiin aamu-yöstä WBC,n mestari Oleksandr Gvozdyk Artur Beterbievin toimesta.
Hurja matsi, joka kääntyi kovakuntoisemman ja kovemman Beterbievin eduksi. Beterbiev ei vaan suostunut häviämään ottelua. Gvodzyk lyötiin lattiaan monta kertaa ja eväät oli syöty ja Gvodzyk lyöty. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nyt tyrmättiin aamu-yöstä WBC,n mestari Oleksandr Gvozdyk Artur Beterbievin toimesta.
Hurja matsi, joka kääntyi kovakuntoisemman ja kovemman Beterbievin eduksi. Beterbiev ei vaan suostunut häviämään ottelua. Gvodzyk lyötiin lattiaan monta kertaa ja eväät oli syöty ja Gvodzyk lyöty.edelliseen, On tietääkseni ainoa mestari tällä hetkellä jolla on tyrmäyksiä yhtä paljon kuin voittoja, eli tyrmäysprosentti 100 % ja nyt sekä IBF,n ja WBC,n mestari. oli sitä jo tietenkin ennen tätäkin mestaruusmatsia. Jos Gvodzyk ei Beterbieviä voittanut ei sitä tee kyllä Bivol eikä Kovalevkaan. Mutta tähän taas kulunut lause, nyrkkeilyssä ei koskaan tiedä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
edelliseen, On tietääkseni ainoa mestari tällä hetkellä jolla on tyrmäyksiä yhtä paljon kuin voittoja, eli tyrmäysprosentti 100 % ja nyt sekä IBF,n ja WBC,n mestari. oli sitä jo tietenkin ennen tätäkin mestaruusmatsia. Jos Gvodzyk ei Beterbieviä voittanut ei sitä tee kyllä Bivol eikä Kovalevkaan. Mutta tähän taas kulunut lause, nyrkkeilyssä ei koskaan tiedä.
Ketä kiinnostaa kaksi venäläistä jotka takoo toisiaan?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ketä kiinnostaa kaksi venäläistä jotka takoo toisiaan?
Siinä oli taas vammautuminen lähellä. Thank God niinkuin amerikkalaiset sanoo ettei pahemmin ei käyny, ainakaan vielä.
https://www.boxing247.com/boxing-news/oleksandr-gvozdyk-released-from-hospital/130935?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed: eastsideboxing/egEo (East Side Boxing) - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siinä oli taas vammautuminen lähellä. Thank God niinkuin amerikkalaiset sanoo ettei pahemmin ei käyny, ainakaan vielä.
https://www.boxing247.com/boxing-news/oleksandr-gvozdyk-released-from-hospital/130935?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed: eastsideboxing/egEo (East Side Boxing)Sinä se taidat seurata kovinkin aktiivisesti boxingia? Ku tuollakin sivulla olit kattomassa?
Jos et hyväksy nyrkkeilyn kuitenkin kohtuullisia vammautumisia moniin muihin lajeihin verraten, mitä sitten täällä vouhotat vammautumisista ja seuraat nyrkkeilysivustoja?
Tota sanotaan kaksinaismoralismiksi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sinä se taidat seurata kovinkin aktiivisesti boxingia? Ku tuollakin sivulla olit kattomassa?
Jos et hyväksy nyrkkeilyn kuitenkin kohtuullisia vammautumisia moniin muihin lajeihin verraten, mitä sitten täällä vouhotat vammautumisista ja seuraat nyrkkeilysivustoja?
Tota sanotaan kaksinaismoralismiksi.Ei muutakö lisää löylyä vaan ja miestä nurin.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=Af2CWNoV3hE - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei muutakö lisää löylyä vaan ja miestä nurin.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=Af2CWNoV3hEPelkäähän vastustajat ihan tosissaan.
https://yle.fi/urheilu/3-11431049?origin=rss - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pelkäähän vastustajat ihan tosissaan.
https://yle.fi/urheilu/3-11431049?origin=rssTarpeeksi tekninen ja hyvin liikkuva hoitelee tuollaisen, Bivol, Buatsi tai Yarde.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.845237Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.283498Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j392842Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin182031Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.581830- 471586
Alkuvuodesta poistuu työttömyyskorvaus kaikilta joilla on säästössä rahaa
Tippuu korvaukselta iso määrä työttömiä.2851581- 941382
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441366Mikä ihme teitä savolaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.71095