Etsitty raiskaajamaahanmuuttaja saatu kiinni

13

72

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Haloo, missä haittaisänmaallisten kommentit!

      Kerrankin kun olisi herkullinen uutinen maahanmuuttajasta tarjolla, ei kelpaa. Miksi? Siksikö, että maahanmuuttaja sattuu olemaan kavereita?

      • Luotikalloon

        Ei kerkeä kaikkia kommentoimaan, tapauksia niin paljon, mutta kiitos informaatiosta.


    • nyt.ahistaa

      Punikilla tuntuu menevän lujaa.

    • RottaTaasPihalla

      Ohhoh! Rotta löysi ihan YHDEN suomalaisen raiskaajan ja pitää siitä tietysti kovaa meteliä? Säälittävää... ;-)

      • Yksittäistapaus mainittu. Hyvä.


    • infacto

      Eikai kukaan puolustele suomalaisia raiskaajia tai muita rikollisia hokemalla että kyllä ruotsalaiset, tanskalaiset ym. länsimaalaisetkin raiskaavat.
      Rikollisia on paheksuttava kansalaisuudesta riippumatta, mutta yksikään valtio maailmassa ei tarvitse ulkomailta tulevia rikollisia.
      Pedofiilipappeja on suojeltu katolisissa kirkoissa vuosikymmeniä, pelkästään kirkon maineen näkökulmasta, uhrien kustannuksella.

      • Oikein. Suomalaisperäinen maahanmuutto on saatava kiriin. Suomalaiset ovat yliedustettuina rikostilastoissa (ks. vaikka Ruotsi 60-luvulla).


      • huomioitua
        TheRat kirjoitti:

        Oikein. Suomalaisperäinen maahanmuutto on saatava kiriin. Suomalaiset ovat yliedustettuina rikostilastoissa (ks. vaikka Ruotsi 60-luvulla).

        Sulla alkaa olemaan karvahatun oireita kirjoituksissasi.


    • Karkuri

      Mutta Tanskassa 2013-2015 raiskaillut turvapaikanhakija kerkesi asumaan Suomessa pitkään kunnes jäi täällä kiinni kahdesta raiskauksesta.
      Häntä ei saatu karkotetuksi EU:n alueelta, vaikka miehellä oli kontollaan jo useita vakavia rikoksia.
      Oli tullut Suomeen "pakolaisena" ja hakenut turvapaikkaa täältä.

      • Siinäpä toinen kiinnisaatu raiskaajamamu. Tosin tästä on ilmeisesti täällä jo omakin ketjunsa.


    • tsemppiheipatpersuille

      Raiskaajat jäävät kiinni. Niin kuin putkoset konsanaan.

    • Vanha.muistaa

      "Rikollisia on paheksuttava kansalaisuudesta riippumatta...!"
      Alkakaapa paheksumaan. Minä olen jo selkeästi ilmaissut kantani, että kaikki rikollisuus on yhtä tuomittavaa, olipa tekijä sitten Jussi, Sebastian tai Mohammed.

      "...yksikään valtio maailmassa ei tarvitse ulkomailta tulevia rikollisia. "
      Ei me tarvita näitä kotimaisia hyppypotkijoitakaan, muista sekin.

      • Kunhan kaikkia koskevat samat säännöt, niin peli on reilua. Jos haluatte ulkomaiset raiskaajat lähettää Afrikkaan, niin siitä vaan. Kotimaiset kanssa toki...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jos yhdistät nimikirjaimet

      Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne
      Ikävä
      106
      6822
    2. Oletko katkera kun

      Et saanut kaivattuasi
      Ikävä
      95
      4261
    3. Mies vinkkinä sulle

      Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista
      Ikävä
      46
      3496
    4. Kyllä se taitaa olla nyt näin

      Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee
      Ikävä
      48
      3382
    5. Paljon niitä puheita

      susta liikkuu. 🤮
      Tunteet
      50
      3299
    6. Mitä haluat sanoa tällä hetkellä

      Hänelle 🫶 ⬇️
      Ikävä
      179
      3294
    7. Odotan että sanot

      Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san
      Ikävä
      24
      2809
    8. Nainen vinkkinä sulle!

      Jos laitat selvän tunnisteen niin kutsun sinut n*ssittavaksi.
      Tunteet
      58
      2169
    9. Vietetään yö yhdessä

      Rakastellaan koko yö
      Ikävä
      39
      2129
    10. Hei seksikäs

      Upottava katse sinulla ja tiedät sen.
      Ikävä
      13
      1694
    Aihe