Kelataksi tappoi vanhuksen - melkein

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Berner berner milloin sä palaat...........

Tuskin Sipilä ottaa asiasta murheita.

Äänestä

Niinpä niin.

Ehdokkaista Pakkanen, Hasu eikä Peltola ole tähän sanoneet yhtään mitään, en ole aikanaan mitään kannanottoa nähnyt.

Äänestä

Onhan meillä Kouvolan ja kouvolalaisten pelastus, kun halvalla sai. Kymsote.

Äänestä

Kymsote ja Pakkanen rahastaa Kouvola-Kotka - Kouvola 100-120 km / keikka

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KiitosKeskusta kirjoitti:

Käsittämätöntä.

https://mvlehti.net/2019/04/04/vanhus-valttyi-taparasti-sipilan-hallituksen-jarjestamalta-kuolemalta-video/

Keskustaa ei äänestetä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu