Lopettakaa SIPILÄN syyttäminen!!!

Sipilä itkee nyt poikaansa ja häntä syytetään aivan kaikesta pahasta! Lopettakaa syyttely. Juha on menettänyt poikansa ja se on kova paikka. Juha on inhimillinen ja osaa itkeä! Annetaan Juhalle taas äänemme!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kannatetaan. Juha on symppis. Minä sain töitä Juhan ansiosta!

Äänestä

SIPILÄN kyyneleet vakuuttivat minut, hän saa ääneni!

Äänestä

Siksi menetti poikansa, koska on ahne, kiero valehtelija! Karman laki toimi, eikä paljon kusipäätä sääliksi käy!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Sippe246 kirjoitti:

Sipilä itkee nyt poikaansa ja häntä syytetään aivan kaikesta pahasta! Lopettakaa syyttely. Juha on menettänyt poikansa ja se on kova paikka. Juha on inhimillinen ja osaa itkeä! Annetaan Juhalle taas äänemme!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu