Trohättan katosi ja minä jäin jäljelle! Taikuutta! Magiaa! Yliluonnollista?
Ei suinkaan. Vaihdoin vain nikkiä, mutta se voi näyttää taikatempulta sellaisen silmissä, joka ei tunne nettimaailman ihmeitä!
Ei suinkaan. Vaihdoin vain nikkiä, mutta se voi näyttää taikatempulta sellaisen silmissä, joka ei tunne nettimaailman ihmeitä!
Vastaukset 6
Vanhimmat
Toivottavasti joskus pääset eroon narsismistasi(kin).
Narsismistina on hyvä elää. Ei tarvitse sietää kuin yhtä ainoaa persoonaa sen sijaan, että palvoisi kolmea persoonaa kristinuskon skitsojen oppien mukaan ja kumartaisi niitä. Itselleen ei sentään tarvitse kumartaa, vaikka itseään palvookin!
Njam, njam! Hyvää! Liharuokaa!
Narsismistina on sama kuin Pie Jesu tai jokin muu Hauserin soittama kappale, jota sattumoisi kuuntelin samalla kun lasten lapset touhuavat papan työhuoneen nurkissa niin että en saa edes hetken rauhaa... onneksi on lyhyt matka yliopistolle huomenna aamulla!
Tee joskus semmoinen temppu että katoaisit kokonaan.Mutta turha taitaa olla toiveeni...
jos kuolen, niin katoan... en muuten. toiveesi ei ole turha, mutta sinun täytyy odottaa kärsivällisesti sen toivon täyttymistä. olen jo yli 60-vuotta vanha, joten kohta kuolen.
Ai että tuollainen viesti hivelee egoani! Saan siitä virtaa kirjoittaa tänne kaikkina päivinä eläkkeellä ollessani! Njam! Herkkupaloja! Ateisteja alkupaloiksi, agnostikkoja pääruoaksi ja jälkiruokana uskovia hihhuleita. Hörhöjä kaikki tyynni! Attelujaa!