Siellä se taas tumputtaa ennen nukkumaan menoa, luuli varmaan saavansa tumpputtaa rauhassa mutta olen käynyt jo muutaman kerran kuittailemassa pikku tumpputtajalle, joskus jään viereen katsomaan mitä sieltä netistä löytyy ja mies tuntuu tykkäävän tästä, itse en koskaan ole ymmärtänyt koko tumputtelu harrastusta. Annan miehelleni aina kun olen sillä tuulella ja joskus ihan vaan että toinen saa tarpeensa hoidettua, mutta nyt olen huomannut että vonkaamisen saa helpoiten loppumaan kun pyydän käyttämään läppäriä.
Mikä teitä miehiä vaivaa kun aina pitää olla runkkaamassa ennen nukkumaan menoa? Sama homma on aamu seisokin kanssa, joka on pakko hoitaa vaikka omin käsin jos ei saa pimppiä. Onko se edes normaalia tumputtaa 3 - 4 kertaa päivässä?
Mikä teitä miehiä vaivaa kun aina pitää olla runkkaamassa ennen nukkumaan menoa? Sama homma on aamu seisokin kanssa, joka on pakko hoitaa vaikka omin käsin jos ei saa pimppiä. Onko se edes normaalia tumputtaa 3 - 4 kertaa päivässä?
Vastaukset 12
Vanhimmat
Kyrpä on kun vanha kello, jos sitä ei illalla vedä se aamulla seisoo.
Anna sille pillua niin ei tarvii tumputtaa..toisaalta kunnon tumputus on paljon parempi kun huono pano..jos se onkin sitä?
No on kyllä tarpeet.. Mutta jos siltä tuntuu, niin mikäs siinä
En sano, että seuraava tapahtuu teillä, mutta monta kertaa herra tumputtaa netin edessä, kattoo pornoo, juttelee härskejä näille sivuille ja valittaa sisarille netissä, että kun kotona ei koskaan saa.
Sit se saa aikansa ahkeroituaan tumppuun .... oottehan siskot huomanneet ne tauot keskusteluissa ja sit se köllähtää tyytyväisenä oman mamman viereen.
Mut eipähän tuu tauteja.
mun poikaystävä on varmaan pervo, se tekee sitä niin että jää kiinni, sitä ihan varmasti kiihottaa kun tuun muka yllätten paikalle, se vaan jatkaa runkkailua vaikka mä juttelen sille. Joskus jään siihen katteleen tai ainakin haen sille talouspaperia. Pillua ei sitä kattoessa tee mieli antaa ja niinku ap tekee, niin täälläkin tarjotaan omaa aikaa läppärin kanssa jos en ite halua panna, siinähän sitte tumputtaa vaikka joka päivä ihan sama.
Mutta kertkaa miehet mikä saa teidät joka päivä tumpulle ja vielä avoimesti, ootteko vähän pervoja?
Saan minä omaa kyrpääni piestä niin paljon kuin haluttaa, ja minua haluttaa paljon.
Mitäpä se sulle kuuluu, ei se sinun ole se mulukku.
Laita siveysvyö sille niin oppii
Ei. Miehesi tumputtamisen määrä on törkeän vähän. 5-8 kertaa päivässä on normaalia. Miehesi seksihalut eivät ole kohdillaan.
Ei meillä mitään kysellä,itte voin tumputtaa ja vaimo voi sormettaa ei niihin lupia tartte kysellä
On ihan normaalia, pysyy mies kunnossa kun saa siemensyöksy usein , itsekin runkkaan kolme kertaa päivässä.
M 64 CD 💃
Yleensä on jos kun onnistu sen frigidin jääkaapin naisekseen saamaan