Siellä se taas tumputtaa ennen nukkumaan menoa, luuli varmaan saavansa tumpputtaa rauhassa mutta olen käynyt jo muutaman kerran kuittailemassa pikku tumpputtajalle, joskus jään viereen katsomaan mitä sieltä netistä löytyy ja mies tuntuu tykkäävän tästä, itse en koskaan ole ymmärtänyt koko tumputtelu harrastusta. Annan miehelleni aina kun olen sillä tuulella ja joskus ihan vaan että toinen saa tarpeensa hoidettua, mutta nyt olen huomannut että vonkaamisen saa helpoiten loppumaan kun pyydän käyttämään läppäriä.
Mikä teitä miehiä vaivaa kun aina pitää olla runkkaamassa ennen nukkumaan menoa? Sama homma on aamu seisokin kanssa, joka on pakko hoitaa vaikka omin käsin jos ei saa pimppiä. Onko se edes normaalia tumputtaa 3 - 4 kertaa päivässä?
puolisoni ilta tumputtelu
12
1351
Vastaukset
- VanhaKello
Kyrpä on kun vanha kello, jos sitä ei illalla vedä se aamulla seisoo.
- lapaseen
Anna sille pillua niin ei tarvii tumputtaa..toisaalta kunnon tumputus on paljon parempi kun huono pano..jos se onkin sitä?
No on kyllä tarpeet.. Mutta jos siltä tuntuu, niin mikäs siinä
- Mammakans
En sano, että seuraava tapahtuu teillä, mutta monta kertaa herra tumputtaa netin edessä, kattoo pornoo, juttelee härskejä näille sivuille ja valittaa sisarille netissä, että kun kotona ei koskaan saa.
Sit se saa aikansa ahkeroituaan tumppuun .... oottehan siskot huomanneet ne tauot keskusteluissa ja sit se köllähtää tyytyväisenä oman mamman viereen.
Mut eipähän tuu tauteja. - Cecilie3
mun poikaystävä on varmaan pervo, se tekee sitä niin että jää kiinni, sitä ihan varmasti kiihottaa kun tuun muka yllätten paikalle, se vaan jatkaa runkkailua vaikka mä juttelen sille. Joskus jään siihen katteleen tai ainakin haen sille talouspaperia. Pillua ei sitä kattoessa tee mieli antaa ja niinku ap tekee, niin täälläkin tarjotaan omaa aikaa läppärin kanssa jos en ite halua panna, siinähän sitte tumputtaa vaikka joka päivä ihan sama.
Mutta kertkaa miehet mikä saa teidät joka päivä tumpulle ja vielä avoimesti, ootteko vähän pervoja?- Anonyymi
Saan minä omaa kyrpääni piestä niin paljon kuin haluttaa, ja minua haluttaa paljon.
- Yepsu
Mitäpä se sulle kuuluu, ei se sinun ole se mulukku.
- VihainenVaimo
Laita siveysvyö sille niin oppii
- Anonyymi
Ei. Miehesi tumputtamisen määrä on törkeän vähän. 5-8 kertaa päivässä on normaalia. Miehesi seksihalut eivät ole kohdillaan.
- Anonyymi
Ei meillä mitään kysellä,itte voin tumputtaa ja vaimo voi sormettaa ei niihin lupia tartte kysellä
- Anonyymi
On ihan normaalia, pysyy mies kunnossa kun saa siemensyöksy usein , itsekin runkkaan kolme kertaa päivässä.
M 64 CD 💃 - Anonyymi
Yleensä on jos kun onnistu sen frigidin jääkaapin naisekseen saamaan
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1334707Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv752696Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?841715Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91176- 47905
- 66902
- 21873
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122863Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N72855Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50799