Arhimäki näyttää lihonneen?

Näinkös väärin tv-keskustelussa ku Arhis näytti pullukalta jo, pahempi kuin Soini.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

en ole katsonu nykytilaa mut
onha tuo aina vaikuttanu viinaan menevälle

joskusha se oli jääkiekko kisamatkalla ja mitä remuamista siellä oli, tuliko lentokoneesta pää edellä alas portaita tai jotain??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ärhysh kirjoitti:

Näinkös väärin tv-keskustelussa ku Arhis näytti pullukalta jo, pahempi kuin Soini.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu