Johtoryhmä hioo Oy:n ostopalvelutoiminnan jatkostrategiaa muuttuneiden olosuhteiden johdosta
https://www.kainuunsanomat.fi/kainuun-sanomat/kotimaa/siniset-kokoontuvat-pohtimaan-askelmerkkejaan/
Ostopalvelu-yhtymän palaveri tänään
6
150
Vastaukset 6
- tollojaneovat
Karavaani ajoi seinään, toteaa Torvisen "vainooja". 18 kansanedustajaa ja 5 ministeriä, tällaisen nollaus vaatii jo poikkeuksellista taitoa. Soini on täysin kelkasta pudonnut.Jatkuvaa perussuomalaisten nälvimistä ja ennustus J Niinistön ääniharavuudesta. Olen joskus ihmetellyt, että millaisia typeryksiä nämä siniset ovat. No eikö mitä. Nyt ei onnistunut mutta 4 vuoden kuluttua saadaan useita kansanedustajia.
- leikkuri.vältettiin
Johtoryhmän päätös oli: bisnekset jatkuvat toistaiseksi. Ennen muita jatkotoimenpiteitä jostain täytyy ensin hoitaa ripeästi valuuttaa. Jatkoa rahoittamaan olisi eräs säätiö valmiina käännettäväksi .
- ihan.varma
Sinne jäi ihan varmana viisi euroa
Lots of DOLLARSS$$$$$
- koti.tulessa
Puolue tulee hajoamaan, vaikka kuinka Terho puhuisi toisin, koska jokainen haluaa pelastua vastaavilta jatko nöyryytyksiltä tulevaisuudessa, kertoohan se jotain esim. puhemies Lohelan siirtyminen Harkimon leiriin ja muut sitä ennen, vaikka ei heille hyvin käynytkään vaaleissa, kansalaisten luottamus on menetetty arvomaailma.
- kallista.puoluetoimintaa
Sitä ennen loppuu aktiivisessa viinanjuonnissa tarvittavat rahat.
- saappaatkin---
kallista.puoluetoimintaa kirjoitti:
Sitä ennen loppuu aktiivisessa viinanjuonnissa tarvittavat rahat.
Saappaatkin loppuu tätä menoa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2342057
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2601204- 201115
- 41746
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125706Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤227678Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa205622- 51475
- 38448
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42432