Syyskuussa liputus!

Sipilänketkusta eroon. Köyhyyden lisääjästä ja leikkaajasta..
754
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Suomen inhotuin poliitikko ollut ja tulee aina olemaan! Mitenkähän se Sipilä jaksaa piileskellä ...

Äänestä

Kempeleen raiskat kiittää...

Äänestä

Sipilän olis pitänny erota heti.tuleekohan vanhan pappilan piipustakin mustaa savua,kuten vatikaanissakin,jos ei oo paavia valittu.

Äänestä

140000 uutta työpaikkaa ei varmaan köyhyyttä lisännyt. Kepua en ole koskaan äänestänyt, mutta ihmettelen niitä idiootteja, jotka eivät tajua, että Suomi on Sipilän pääministerikauden jäljiltä huomattavasti paremmassa kunnossa kuin ennen Sipilän kautta. Tsemppiä Sipilä.

Äänestä

Mihinköhän aikoo sukulaisineen piiloutua, jos Suomeen jäävät..?

Äänestä
  • Kesämökille Talvivaaran lietealtaalle, Nuasjärvelle?

    Äänestä

Pidä kivet, paoerit ja sakses.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


seonjuhlaa kirjoitti:

Sipilänketkusta eroon. Köyhyyden lisääjästä ja leikkaajasta..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu