Olen jo 48-vuotias eikä yhtäkään onnistunutta yhdyntää koskaan. Kalu seisoo ja kunnolla nettipornoa katsellessa. Mutta kun tositoimiin pitäisi alkaa niin ei seiso.
Ei seiso ei, mikä avuksi?
15
267
Vastaukset
- Anonyymi
Oletko ollut ikinä parisuhteessa yleensäkään? Nettipornossa kun ei ole oikeita parisuhteita aidoimmillaan.
- Anonyymi
Parisuhteita ei ole takana.
- Anonyymi
Siinäpä se. Et tiedä (yhden illan panot sitäkään vähää) mitä nainen haluaa..siis oikeasti. Nettipornoa itsekin naisena katselleena jotenkin tuli pidemmän päälle sellainen puutumus, näyteltyä koko homma vaikka kaikkihan sen tietää. En ole katsonut netistä pornoa vuosiin. Minulla parisuhde joka voittaa nettipornon mennen tullen..kun kultani laittaa edes käden pyllylle sanoen "suihkun raikas pylly" lähden heti käyntiin. Se kosketus..kun toista rakastaa ja haluaa...ei voita mikään.
- Anonyymi
Tsemppiä sinulle, SE nainen voi olla odottamassa sinua siellä kulman takana, älä anna periksi :-) Ja muista, ensiksi sielujen sympatiat ja sitten seksi.
- Anonyymi
Ei kannata katsoa pornoa ollenkaan.
- Anonyymi
Sinkkuna-mikä ettei jos siitä saa kiksit. Mutta niinkuin sanoin, nettiporno ei ole oikeata seksiä, oikeassa elämässä. Netissä se on helpompaa, tuntuu että kukaan ei "vaadi" sinulta mitään, sinä vain katsot ja kuvittelet mitä ruutu haluaa sinun kuvittelevan- nainen ulvoo ja näyttää nauttivan kaikesta mitä hänelle tehdään. Sanon vielä: oikeassa elämässä ollaan kaukana siitä mitä nainen oikeasti haluaa ja mistä nauttii aidosti.
- Anonyymi
Viagra auttaa tuohon ongelmaan kyllä.
[email protected]- Anonyymi
Miten tuollaiset kaupat käytännössä tapahtuu?
- Anonyymi
Laita meiliä,niin kerron.
- Anonyymi
Apua löytyy, kysy lisää
[email protected] Oisko lääkäri mitä?
Onko sulla ketään jonka kanssa koittaa pillereitä?- Anonyymi
Oisko alhaset testotasot?
- Anonyymi
TOI on pelkästään päänupista kiinni, siis jännität tilannetta liikaa ja sitten ei vaan nouse... kun löydät rennon hyvän tyypin ja rentoudut ilman jännittävää tilannetta niin lähtee kyllä toimii. Niinhän sitä sanotaan, että kun pystyt runkkaamaan loppuun asti toisen katsellessa vieressä, niin olet valmis.
Siis rento fiilis päälle ja runkkaat toisen katsellessa vaikka pornovideo päällä, niin varmaan homma toimii.... - Anonyymi
Mee thaihierontaan ja osta sieltä palveluna.. sun ei silloin tarvitse tehdä mitään, tyttö kyllä hoitaa homman kotiin tavalla tai toisella.
- Anonyymi
48-vuotias ei ole vielä liian vanha, kyllä se onnistuu jos maltat odottaa.
Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi103929Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan2333809Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos622344Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon
Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt411773Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi651643- 1051397
Tuntuuko sinusta mies
että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti221265Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva111261Rakastan sitä
kun uppoat selittämään jotain. Etsit oikeaa tapaa sanoa jotain, jonka olet jo etukäteen miettinyt, sekoat vähän sanoissa511104LIEKSA - LUOVUIN JUORUILUSTA NÄIN SIINÄ KÄVI, KARU TOTUUS ÄÄNESTÄJÄN KOVA KOHTALO
Uusi vuosi ei olisi kukaan voinut ennustaa, maastamuuttoa ennustin, ei kuitenkaan massit riittäneet, jouduin tulemaan K661057