Taas lähtee tavaraa ISS:lle!

Tällä kerralla sinne vietiin kitaroita, pehmoleluja, partavaahtoa sekä nippusiteitä irto- ja jatkojohtojen kiinnittämiseen:
https://www.youtube.com/watch?v=SwDMHSbylIc
693
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Nippusiteet ovatkin tuolla tarpeen koska kaikelaisiin johtoihin nuo avaruus- ukkelit vähän väliä sotkeentuvat, katsokaa vaiks.
Jos olisin ISS:llä sähkömiehenä niin kyllä koteloisin nuo johdot, nykytilanne on kestämätön:
https://www.youtube.com/watch?v=lMtXfwk7PXg

Äänestä

Kenen rakkikoira se täällä taas haukkuu?

Onko nakit hiekassa vai mistä kyse tällä kertaa?


--
rankkuri

Äänestä
  • Aloittaja

    Heh heh, kiva se on sieltä anonyyminä huudella......

    Äänestä

  • nazi kirjoitti:

    Heh heh, kiva se on sieltä anonyyminä huudella......

    Ja mitenkä se että olet kirjautunut muuttaa tilannetta mitenkään, sinun henkilöllisyydestä tiedetään täsmälleen yhtä paljon kuin minun.

    Mikset vastaa kun kysytään?

    --
    eipäs väistellä

    Äänestä

  • Aloittaja

    En vastaile anonyymeille nimimerkeille.......:-)

    Äänestä

  • nazi kirjoitti:

    En vastaile anonyymeille nimimerkeille.......:-)

    Tee mitä haluat.

    Se ei poista todellisuutta jossa sinä olet rakkikoira taholle jota ilmeisesti et edes tunnusta olemassaolevaksi.

    Onko mukavaa noutaa keppiä sedille?


    --
    rankkuri

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nazi kirjoitti:

Tällä kerralla sinne vietiin kitaroita, pehmoleluja, partavaahtoa sekä nippusiteitä irto- ja jatkojohtojen kiinnittämiseen:
https://www.youtube.com/watch?v=SwDMHSbylIc

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu