En lue anonyymien viestejä.
Toivon, että rekisteröityneet nimimerkit eivät lue niitä eivätkä vastaa niihin.
Toivon, että rekisteröityneet nimimerkit eivät lue niitä eivätkä vastaa niihin.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei tarvitsekkaa lukea anonyymi viestejä,kun nääyttää ettei ole juuri mitään
viestejä jota lukisit,paitsi tietysti tämä viesti koska en ole anonyymi.
Minä suutuin hakukoneille ja ryhdyin sekoittamaan tekstiä.
Syy ja seuraus.
G4G sairastaa pahanlaatuista megalomaniaa. Hän tuomitsee ateismin ja uskovaisuuden ja haluaa nousta jumalaksi jumalan paikalle luomaan ihan uuden uskonnon.
Mitä väliä on kirjoittajan persoonalla, VAAN ASIA ratkaisee, ellet sitten pode läheisriippuvuutta ja haet henkilönimiseuraa `?
<< En lue anonyymien viestejä. >>
Luet kuitenkin.
Olethan jo monta kertaa selittänyt, ettet lue esim. minun viestejäni, mutta silti sitten käytät sanoja, joita olen keskusteluun kirjoittanut ja muutenkin esität minut yhtenä pahimmista kyykyttäjistäsi. Kyykyttäjä todella olenkin: et pysty vastaamaan mihinkään viestiini, joten joudut myöntämään kyykistymisesi minun edessäni jokaisessa keskustelussa luikkimalla karkuun häntä koipien välissä, kyykytettynä ja nöyryytettynä.
Mutta mutta, mitä tuo viestien lukematta jättäminen kertoisi uskostasi. Siis että ripuloit tänne pää märkänä omaa saarnaasi ohittaen kaiken siihen esitetyn kritiikin. Ja sitten ihmettelet huuli pyöreänä, kuola suusta valuen, miksi tuollaista ripulivajakkia pidetään täytenä hihhulina.
<< Toivon, että rekisteröityneet nimimerkit eivät lue niitä eivätkä vastaa niihin. >>
Mitäköhän ihmettä se vaikuttaisi kirjoitetun argumentin validiuteen, kirjoittaako sen ihminen, jolla on rekisteröity nimimerkki tai ei.
Eiköhän tuo ole ihan suoraa pelkuruutta (kun haluaa yrittää sailyttää sitä omaa heikkoa uskoaan), että pyrkii perustelemaan itselleen jokun (hyvin sekundaarisen) syyn, miksei uskon saamaa kritiikkiä tarvitsisikaan huomioida.
- Hehhah
G4G näyttäisi kirjoittavan ilman omaa nimeä, eli anonyymisti.