Neuvo

Otetaan kaikki naisen nimimerkki ja ruvetaan haastamaan riitää f-emakoiden kanssa niin ne luulee että naiset riitelee keskenään ;D
5279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

homma etenee ihan omalla painollaan, ilman että sitä itse tarvitsee vauhdittaa.

Äänestä

kyllä siitä on tieto, että naiset täällä riitelee, keskenään.

Äänestä

"niitä"...

Äänestä

"niitä"...

Äänestä

mutta niinhän se on tekijänsä kanssa yhtä tyhmä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaija kirjoitti:

Otetaan kaikki naisen nimimerkki ja ruvetaan haastamaan riitää f-emakoiden kanssa niin ne luulee että naiset riitelee keskenään ;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu