vei Hopen miehen , estämällä tämän Hopen saapumasta omiin häihinsä. Hurjasteli vauvan hengiltä ja nosti kytkintä, kuin ainoa jota asia olisi koskenut olisi hän. Tappoi serkkunsa. On kaiken kieroilun mestari kiristi Liamin vauvalla aina luoksen ja kävi lukemassa LEX.Steffyä Hopelle. Tullut isäänsä joka yritti aikana saada Brooken luopumaan Forsterin osakkeista, kiristämällä tätä rakkaudesta. Sarja vain, mutta kun edes joskus joku saisi sen mitä ansaitseen.
Nyt saisi Steff saada oikeutta
6
150
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvä että menee Billin kans yhteen. Ärsyttäviä ne kaksi ,Liam ja Hope, tekopyhyys paistaa.
Nyt olisi Steffy kelvannut taas hyvin Liamille kun toinen ei enää huoli.
Siinäpä saa nyt heilastella Hopen kans.
Olisin kyllä halunnut ,että yhteis elo jatkuu Steffyllä ja Liamilla, mutta eipä niin käynyt.
Jotenkin ärsyttää se Hope.Onneksi on vain sarja jota ei ole pakko katsoa :) - Anonyymi
Kyllä Steff on katala. Noin se tulee aina hallitsenaan Hopea ja Liamia. Kait siitä nyt kylvetään toisen polven kissatappelua samasta miehestä... Steffy ei koskaan luovuta ja pitää aina ohjat itsellään. Liam on rimpula kuten Ridge Nyt Taylor on hourulassa eikä tuo Brookkekaan onnelassa ole.
- Anonyymi
Nyt on Steffy luovuttanut Liamin Hopelle ihan luvan kanssa.Toistaiseksi haluaa olla yksin tyttönsä kanssa ilman Liamin sekoilua kahden naisen välillä.
Tulee kyllä tapailemaan ja seurustelemaan Billin kanssa myöhemmin kun on sen aika.
Adoptoivat myös Liamin ja Hopen lapsen, eivät kyllä tiedä kukaan että lapsi on Hopen synnyttämä.- Anonyymi
älä kerro satuja en mä jaksa kuunnella.
- Anonyymi
Ei steffy billin kanssa enää yhteen palaa. Bill ja Katie palaa yhteen, kunhan Thorne rnsin mitätöi avioliiton Katien kanssa ja häipyy Pariisiin.
Steffy adoptoi Hopen tyttären, jonka luullaan kuolleen synnytyksessä.
Hope löytää Thomasista lohduttajan ja leikkii äitiä Thomasin ja kuolleen Carolinen pojalle.
Liam on taas lapanen niin kuin ennenkin, eikä osaa lohduttaa Hopea hänen menetyksessään.
Toi Liam on sellainen miestyyppi, jota en kyllä katselis hetkeäkään. Päättämätön ja heikkoluonteinen pikkupoika.
- Anonyymi
Mitenhän tuossa Brooken ja Ridgen liitossa käy ? Eroavatkohan vielä ? Ja pysyyköhän se Quinn Eric:nsä kanssa yksissä ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1673427- 152066
Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2231480Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J701241- 441211
- 371111
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va381063Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke1361021- 47994
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.38958