Nyt on parempi mahdollisuus vaikuttaa Suomen suuntaan. Europarlamentissa tehdään merkittävämmät päätökset ja vain europarlamentissa voi vaikuttaa Suomen tulevaisuuteen Eu:ssa. Voimme sanoa EI Eulle vain EUSSA. Ei se auta, että sanomme sen Suomen eduskunnassa, kun EU ei sitä kuule. Eli siis: äänestäkää Seiskaliike Brysseliin, niin irroitetaan Suomi Eu:sta ja Eurosta.
SEISKALIIKE AJAA FIXITIN LOPPUUN ASTI. MARKKA TAKAISIN! VÄYRYNEN TAKAISIN VALLAN KAHVAAN! JÖSSE TEKEMÄÄN SUOMELLE UUDEN KANSALLISLAULUN!
Äänestä SEISKALIIKE Brysseliin!
Anonyymi
1
139
Vastaukset 1
- Anonyymi
Ehdottomasti! Älkää tehkö, niin kuin Ilja Janitskin kehoittaa, äänestämään persua Brysseliin. Ääni on annettava uskollisesti seiskaliikkeelle!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "3681621- 1141246
- 1291181
- 1401020
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh25914- 111842
- 46553
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i112527Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.128511- 18500