Elämysportaat kuntoiluun

Vinosti hymyillen olen pannut merkille Kultavuorenkatua ajaessani bussipysäkille ja rinteeseen parkatut autot. Nämä autot ovat siinä jopa 50 metrin päässä elämys-ja kuntoiluportaista. Hienoa!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ja mitähän ajat takaa

Äänestä
  • Samaa mietin. Onkohan nyt jotain muutakin vinossa kuin hymy?

    Äänestä

Mennään hakemaan kovaa kuntoilua portaista, mutta ei jakseta kävellä Joupiskan parkkipaikalta 200 m kuntoportaisiin, vaan jätetään auto laittomiin paikkoihin.

Äänestä
  • Vois tulla esim fillarilla...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vinosti hymyillen olen pannut merkille Kultavuorenkatua ajaessani bussipysäkille ja rinteeseen parkatut autot. Nämä autot ovat siinä jopa 50 metrin päässä elämys-ja kuntoiluportaista. Hienoa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu