SEURAA JA SEKSII

Anonyymi

Mistä jäkessä löytää normimies parhaiten naisen seksiseuraksi vaikka yön yli tai viikonlopuksi ilman sitoumuksia? Thai paikat tarjoo vain hetken helpotusta asiaan, toki hyvällä palvelulla.

Normimies

6

126

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No, ainakin Tallinnassa löytyy tekstiseuraa.

    • Anonyymi

      Kaupungin seminaareissa itse ainakin saavat kuulemma.

    • Anonyymi

      Kellokoskelta löytyy.

    • Anonyymi

      Jos normimies on kovapalkkainen ja -kuntoinen menestyvä yritysjohtaja niin mistä vaan. Sama juttu tatuoidun linnakundin suhteen, heikäläisillä lienee parhaat mahdollisuudet James Dean-juottolassa.

      Mutta tavallinen perusmies? Ei kyllä oikeastaan mistään. Tinderin myötä naisille kelpaavat vain komeat menestyjät tai tatuoidut ja jännät rikolliset. Tavismiehiä ei tarvita oikeastaan mihinkään.

    • Anonyymi

      jamstar toimii tähän tarkoitukseen, ja jos ei niin toisella ovella on thaikkula.

      • Anonyymi

        Kummanki olen kokeillu, jamstar.sta lähti mukaan vanhempi Doris joka sammu kesken nainnin, eikä sielä thaikku paikassakaan ollu kovin nuorta suuta odottamassa.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      93
      2799
    2. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      26
      2614
    3. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      70
      2362
    4. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      27
      2305
    5. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      17
      1997
    6. Kerro kaivattusi etunimi

      Naisille
      Ikävä
      85
      1816
    7. En tiedä ymmärrätkö

      Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk
      Ikävä
      7
      1689
    8. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      21
      1534
    9. Kun ei numeroa

      niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍
      Ikävä
      31
      1412
    10. Kenenkä halli se on tulessa nelostiellä

      11 yksikköä paikalla
      Pyhäjärvi
      7
      1251
    Aihe